» » «Не перешкоджайте роботі з реконструкції КНС № 2!» – Людмила Гетманець

«Не перешкоджайте роботі з реконструкції КНС № 2!» – Людмила Гетманець


17 серпня мешканка будинку №27, що  по вулиці Вадима Бойка, Ірина Дідух, вона ж голова ОСББ "Орхідея 27", написала редакції нашого видання про можливе просідання дев’ятиповерхівки через роботу водоканалу та потужну зливу. Матеріал «Одна з дев'ятиповерхівок у Світловодську може обвалитися, вважають її мешканці і просять допомогти» мав великий резонанс. 

24 серпня Ірина Дідух знову поскаржилася на те, що цоколь будинку засипають землею і про ці роботи ОСББ ніхто не попередив. Ми закликали виконавців робіт відгукнутися і прокоментувати ситуацію, що склалася. 


Директорка СВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Людмила Гетманець повідомляє: 


«Так, дійсно, СВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» виконує реконструкцію каналізаційних колекторів, які відводять  стоки з каналізаційних мереж до каналізаційної насосної станції № 2, що знаходиться неподалік будинку №27 на вулиці Бойка. 

Номер КНС говорить сам за себе – це одна з перших, побудованих у місті каналізаційних насосних станцій. За час її експлуатації  жодного разу капітальний ремонт  не виконувався, тому виникла необхідність в реконструкції КНС. Як і належить, перед початком робіт наше підприємство отримало всі дозволи та погодило їх проведення з власниками інших інженерних мереж.

Працювати в таких надскладних умовах (високий рівень ґрунтових вод, глибина залягання   мереж досягає 6 метрів) та ще й  під постійними сигналами повітряної  тривоги, задоволення ще те! Але, незважаючи  на всі ці труднощі,  працівники нашого підприємства  разом з керівниками працюють не тільки в робочий час, а і зверх норми та у вихідні дні. 

Наша мета – якісно виконати роботи, а дешевий популізм голови ОСББ – ніщо інше, як  привернення уваги до себе та перешкоджання нашій роботі".

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Мультiмедиа
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!