» » «Сальсабіль» і «Жасмін»на «ORIENTAL SHINE 2019»

«Сальсабіль» і «Жасмін»на «ORIENTAL SHINE 2019»


Четвертого травня світловодські колективи східного танцю «Сальсабіль» (дорослі) і «Жасмін» (діти) взяли участь у Всеукраїнському рейтинговому фестивалі східного танцю «ORIENTAL SHINE 2019» (м.Кременчук) і вибороли там 4 перших місця у своїх категоріях серед майже 700 учасників з Мінська, Києва, Харкова, Черкас, Полтави, Горішніх Плавнів, Кременчука.

Світловодські дорослі і менші любительки східних танців та їхня керівниця Оксана Мамонтова-Недзельська мають традицію навесні брати участь у фестивалі східного танцю в Кременчуці, аби об’єктивно оцінити власний рівень майстерності, звіритися в основних тенденціях моди на окремі елементи танцю і, звісно, моди на сценічні костюми, які завжди захоплюють своєю красою та оригінальністю. 

Кожного року «Сальсабіль» та «Жасмін» шукають ту родзинку, якою могли б вразити журі та глядачів. Цього року такою родзинкою став спільний танець дорослої та дитячої груп у категорії формейшн у програмі сценічний танець. Зал оплесками та схвальними вигуками зустрів оригінальні пробіжки та синхронні рухи дорослих та маленьких танцівниць. Слід зауважити, що спільний танець у репертуарі колективів з'явився уперше. Спільна робота була взаємовигідною для учасниць, адже дорослі надихалися дитячою безпосередністю, а діти поряд зі старшими ставали більш зосередженими. Такий творчий тандем і приніс перше місце. Також уперше на конкурсі був представлений сольний виступ учасниці дитячого колективу. Анастасія Петренко хоч і хвилювалася, але зуміла побороти сум’яття і теж отримала медаль за перше місце в категорії ювенали вища ліга, програма фьюжн. І дорослі, і діти виконали по одному танцю з аксесуарами: дорослі – з тростинами (категорія формейшн дорослі, програма сценічний танець), діти – з крилами (категорія формейшн ювенали, програма Show Belly dance), кожен танець теж був першим. 

Колективи діють на громадських засадах, тому абсолютно усі витрати, пов’язані з орендою залів для тренувань та звітних виступів, закупівлею костюмів, поїздок на конкурси оплачують самі учасниці. Тому за фінансову допомогу у придбанні яскравих сучасних аксесуарів (без яких неможливо, а коштують вони достатньо дорого) учасниці колективів та керівниця Оксана Мамонтова-Недзельська дякують народному депутату України Олесю Довгому та його помічнику-консультанту Марині Саакян, які серйозно поставилися до такого неочікуваного для них клопотання під час зустрічі нардепа восени минулого року з жителями Світловодська, адже підтримують творчі ініціативи творчих людей. Крила та тростини придбали у співфнансуванні з благодійними внесками учасниць.

Світловодські танцівниці задоволені своїми результатами конкурсних виступів, мають план, над чим працювати далі, і вже готують нові видовищні номери.

Оргкомітет колективів «Сальсабіль» та «Жасмін»
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!