» » Як будуть призначати житлову субсидію з 1 травня
Всі новини

Як будуть призначати житлову субсидію з 1 травня


Щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Готівкову субсидію буде призначено тим сім’ям, в яких станом на травень-червень не буде заборгованості за комунальні послуги. 

За інформацією управління соціального захисту населення Світловодської міської ради, пенсіонери отримуватимуть допомогу готівкою через Пенсійний фонд та Укрпошту, ті, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк. Ті сім’ї, які станом на травень-червень матимуть борги за комуналку, будуть переведені на безготівкову монетизацію.

Літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у ІІІ-IV кварталах 2018 року. Допомогу на опалювальний сезон 2019-2020 рр. – на основі доходів I-II кварталів 2019 року.

Повторно з документами – заявою та декларацією про доходи – у травні в управління соціального захисту населення необхідно буде звернутися орендарям житла та внутрішньо переміщеним особам.  Окрім того, мають звернутися сім’ї: яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб; де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати; в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.

«СВ»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Спорт наповнює життя новим змістом!
З Іспанії – з перемогами!
Наталія Сєрая здобула чергову медаль для Світловодська!
Мультiмедиа
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!
«Богатирські ігри» у Світловодську – видовищно, сильно, емоційно! (ДОПОВНЕНО)
«Поліція з народом!» – оголосив Андрій Гулий на центральній площі міста