» » «Калиновий спів» – свято єдиної співочої родини
Всі новини

«Калиновий спів» – свято єдиної співочої родини


18 – 19 травня 2019 року на одній з найкращих сцен Кіровоградщини – в обласній філармонії відбувся   ХХVІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів». 

У цьогорічній конкурсній програмі своє мистецтво, свій талант представляли солісти, дуети, квартети та вокальні ансамблі, близько 1500 учасників Кіровоградщини, а також гості з Вінницької, Черкаської, Миколаївської, Полтавської, Херсонської областей.

Учасників та гостей фестивалю привітали голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко та заступник міністра культури України Юрій Рибачук.

Під час церемонії відкриття честь пов’язання Головного рушника до фестивальної емблеми – гілки калини – було надано гостям фестивалю – делегації з міста Світловодська.

Творчу делегацію від Світловодського району на чолі із заступником начальника відділу культури і туризму Оксаною Чугун представляли народні аматорські колективи Світловодського районного Будинку культури. 

Від щирого серця вітаю  керівників  колективів: «Мрія» (Юлію Мартиненко), «Дніпряночка» (Надію Татарнікову), «Відлуння» (Олександра Безуглова) та аматорів сцени з успішним виступом та підтвердженням почесного звання "Народний аматорський колектив». Пишаюся кожним з вас! Дякую вам за ваш талант та яскраві емоції! Разом – ми сила! 

Також, велика подяка Світловодській районній державній адміністрації та голові Сергію Твердовському, директору ТОВ «Світ-Сир» Олегу Медянику за фінансову допомогу в організації поїздки.  Велике спасибі нашим майстриням: Надії Халімовській за коровай, Галині Куліш із села Подорожнього за вишитий рушник. Це були справжні витвори мистецтва, найкращі на виставці короваїв.

Надія Грижунова, директор
Світловодського районного
Будинку культури
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
І знову переміг «Кристал»!
У світловодських боксерів нові перемоги!
Баскетбольний турнір «Весна 2019» у Світловодську
Боксер Максим Замишляєнко – бронзовий призер чемпіонату України
Фінал чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга». Світловодські спортсменки обіграли гостей
Мультiмедиа
У друкованого видання «Світловодськ вечірній» – світле майбутнє!
Грандіозне свято влаштував завод залізобетонних виробів на честь 65-річчя підприємства
На День міста – масштабний фестиваль, концерт відомого джаз-бенду та несподіванка від нардепа Олеся Довгого!
Пам’ятнику «Борцям за Волю та Незалежність Україні» бути!
День Перемоги у Світловодську ознаменувався лише мітингом