» » Людям з інвалідністю допомагає знайти роботу служба зайнятості
Всі новини

Людям з інвалідністю допомагає знайти роботу служба зайнятості


Як повідомила нашому виданню Ірина Сапунова, провідний фахівець з питань зайнятості Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, нещодавно фахівці установи допомогли успішно працевлаштуватися двом людям з інвалідністю. 

– Пан Сергій за освітою соціальний працівник (отримав освіту в Харківському обліково-економічному технікумі-інтернаті) та має 3 групу інвалідності, – розповідає Ірина Сапунова. – Враховуючи складність працевлаштування осіб з інвалідністю, кар’єрний радник рекомендував звернути увагу на вакансію озеленювача, хоча, вона і не відповідала освіті Сергія. Безробітний зацікавився цією вакансією та, з метою визначення безпечності даної зайнятості для стану здоров’я, пройшов повний медичний огляд. Після рекомендацій які надали лікарі, кар’єрний радник Світловодської міськрайонної філії направив Сергія на стажування за професією озеленювач  до КП «Житлосвіт 2012». Пройшовши стажування на робочому місті, Сергій показав себе надійним працівником, проявив відповідальне ставлення до роботи, тому роботодавець із задоволенням прийняв його на роботу.

Також до Світловодської міськрайонної філії звернувся Олександр, який має 3 групу інвалідності та освіту молодшого спеціаліста за кваліфікацією «технік-програміст», яку отримав в Світловодському політехнічному коледжі. Працюючи у Державній пожежно-рятувальній частині Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, отримав травму, пов’язану з виконанням службових обов’язків. Коли Олександр звернувся за допомогою у працевлаштуванні, кар’єрний радник запропонував розглянути вакансію охоронника у ТОВ «Світловодський річковий термінал». Він скористався цією пропозицією і зараз плідно працює на цьому підприємстві.
 
«СВ»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Серед найкращих шахістів області – наш Олександр Бендюк
Гігантська милиця на бампері автомашини Сапянова здивувала перехожих
«Добрадівські» забави останнього літнього дня
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Мультiмедиа
Світловодські рятівники готові прийти на допомогу тим, хто її потребує
Підкорювати нові вершини бажали колективу Головного у день народження
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!