» » Дбайте про своє життя та здоров’я ваших близьких!
Всі новини

Дбайте про своє життя та здоров’я ваших близьких!


Звернення до жителів Світловодщини начальника Світловодського МРВ У ДСНС України у Кіровоградській області підполковника служби цивільного захисту О. Сіденка 

Шановні громадяни! Літо – пора масових трудових відпусток, шкільних канікул, відпочинку. Не можна засуджувати людину за її природне прагнення відволіктися від трудової суєти і розслабитися на лоні природи, та деякі громадяни при цьому втрачають здоровий глузд і стають жертвами власної необережності. Під час відпочинку на природі не забувайте, що залишене у лісі багаття, недбало кинутий непогашений недопалок чи сірник можуть завдати великих втрат. А дикорослі ягоди та гриби часто стають причинами тяжких отруєнь і навіть смертей  Тому раджу вам не випробовувати долю. 

Звертаюся до вас із проханням бути більш дбайливими до свого життя та життя своїх рідних. Адже за спекотної погоди, яка нині склалася, дуже важко втриматися від бажання скупатися у воді. Тому, йдучи на відпочинок, дотримуйтесь наступних правил.  
   
По-перше, не можна входити, пірнати у воду після тривалого перебування на сонці. По-друге, купатися краще вранці або ввечері, коли сонце гріє, але небезпеки перегріву немає. Ні в якому разі не заходьте у воду, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. Не зайвим буде пригадати основи надання першої долікарської допомоги потопаючим. 

Тривають літні канікули. Першочерговими  причинами нещасних випадків з дітьми в побуті були і залишаються порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроприладів або незнання правил поведінки на воді. Статистика переконливо свідчить, що найбільша кількість прикрих, а інколи і трагічних випадків трапляється з вини батьків. Залишаючи на видних місцях сірники та запальнички, дозволяючи безконтрольно користуватися газовим опаленням, електропобутовими приладами та хімічними речовинами, дорослі мимоволі роблять малюків заручниками обставин. Росту кількості надзвичайних ситуацій всіляко сприяють діти, залишені вдома без нагляду, і як результат - самостійні походи до водойм, безпричинна хода по вулицях, катання на велосипедах чи скутерах нерідко приводять до травматизму, а  іноді і смерті дітей.

Шановні батьки, не забувайте про відповідальність перед своїми нащадками, яку ви повинні нести від самого їхнього народження. Знайте, що ваші мудрі та повчальні  настанови, власний зразковий приклад зможуть запобігти плачевним наслідкам. Прикладіть максимум зусиль, щоб за літні канікули діти добре відпочили та набралися сил перед новим навчальним роком. У їхній пам’яті мають зберегтися лише приємні спогади про сонце, море, ліс, а не про лікарняне ліжко та гіпсову пов’язку.
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Юрій Сапянов успішно випробував новий дельтаплан
Мультiмедиа
ІНТЕР показав "холодні" мітинги у Світловодську
ТСН попереджує: попереду - похолодання
Світловодськ мерзне, запевняє ICTV
Тепло Світловодську потрібно вже сьогодні! - розповідають "Подробиці" каналу "Інтер"
Замість коментаря про тепло Козярчук пригрозив Сапянову. Через ТРК «Україна»