» » Звернення до жителів Світловодщини начальника Світловодського МРВ У ДСНС України в області Олександра Сіденка

Звернення до жителів Світловодщини начальника Світловодського МРВ У ДСНС України в області Олександра Сіденка


Шановні громадяни!


У зв’язку з проведенням польових робіт значно зросла кількість випадків виявлення на земельних ділянках вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної війни. Найбільша кількість зосереджена в місцях інтенсивних бойових дій минулого. Полежавши десятки років під землею, боєприпаси піддалися корозії і тим самим порушилася їх герметичність, а це значить, що вони стали вдвічі небезпечнішими. Тому я закликаю всіх жителів міста та району: у разі виявлення підозрілих предметів суворо дотримуйтеся заходів безпеки. Ні в якому разі не намагайтеся самостійно вилучити знахідку із землі.

За гарної погоди дуже природним є бажання відпочити на лісовій галявині. Щоб мати повноцінний відпочинок, взяти від природи все, що вона так щедро пропонує і не відчути при цьому гіркого присмаку втрати, прошу вас ніколи не забувати про правила безпечної поведінки. Під час відпочинку на природі не забувайте, що залишене у лісі багаття, недбало кинутий непогашений недопалок чи сірник можуть завдати великих втрат. 

Будьте обережні поблизу водойм – ваша зухвалість може обернутися трагедією. Рятувальники не зможуть допомогти вам у разі нещасного випадку, якщо ви вирішили поплавати у необладнаному, непристосованому чи забороненому місці. Тому раджу вам не випробовувати долю. Пам’ятайте! Лише за умови, що ви керуватиметесь здоровим глуздом, відпочинок принесе вам задоволення і насолоду.

Шановні батьки, віднайдіть хвилину і розкажіть своєму “чомучці”  про необхідність води, газу, вогню в побуті  і головне  поясніть, що легковажне поводження  з ними може стати причиною біди. Тлумачте дітям, що сірники  не іграшка, адже неправильне їх використання може призвести до трагедії. 

Пам'ятайте: від вашої обережності залежить ваше життя та життя оточуючих. У разі виникнення надзвичайної події телефонуйте за номером “101”.
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі