» » Звернення до жителів Світловодщини начальника Світловодського МРВ У ДСНС України в області Олександра Сіденка
Всі новини

Звернення до жителів Світловодщини начальника Світловодського МРВ У ДСНС України в області Олександра Сіденка


Шановні громадяни!


У зв’язку з проведенням польових робіт значно зросла кількість випадків виявлення на земельних ділянках вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної війни. Найбільша кількість зосереджена в місцях інтенсивних бойових дій минулого. Полежавши десятки років під землею, боєприпаси піддалися корозії і тим самим порушилася їх герметичність, а це значить, що вони стали вдвічі небезпечнішими. Тому я закликаю всіх жителів міста та району: у разі виявлення підозрілих предметів суворо дотримуйтеся заходів безпеки. Ні в якому разі не намагайтеся самостійно вилучити знахідку із землі.

За гарної погоди дуже природним є бажання відпочити на лісовій галявині. Щоб мати повноцінний відпочинок, взяти від природи все, що вона так щедро пропонує і не відчути при цьому гіркого присмаку втрати, прошу вас ніколи не забувати про правила безпечної поведінки. Під час відпочинку на природі не забувайте, що залишене у лісі багаття, недбало кинутий непогашений недопалок чи сірник можуть завдати великих втрат. 

Будьте обережні поблизу водойм – ваша зухвалість може обернутися трагедією. Рятувальники не зможуть допомогти вам у разі нещасного випадку, якщо ви вирішили поплавати у необладнаному, непристосованому чи забороненому місці. Тому раджу вам не випробовувати долю. Пам’ятайте! Лише за умови, що ви керуватиметесь здоровим глуздом, відпочинок принесе вам задоволення і насолоду.

Шановні батьки, віднайдіть хвилину і розкажіть своєму “чомучці”  про необхідність води, газу, вогню в побуті  і головне  поясніть, що легковажне поводження  з ними може стати причиною біди. Тлумачте дітям, що сірники  не іграшка, адже неправильне їх використання може призвести до трагедії. 

Пам'ятайте: від вашої обережності залежить ваше життя та життя оточуючих. У разі виникнення надзвичайної події телефонуйте за номером “101”.
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Спорт наповнює життя новим змістом!
З Іспанії – з перемогами!
Наталія Сєрая здобула чергову медаль для Світловодська!
Мультiмедиа
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!
«Богатирські ігри» у Світловодську – видовищно, сильно, емоційно! (ДОПОВНЕНО)
«Поліція з народом!» – оголосив Андрій Гулий на центральній площі міста