» » Народному депутату Олесю Довгому довіряє 72% виборців, – соціологи
Всі новини

Народному депутату Олесю Довгому довіряє 72% виборців, – соціологи


Чотири політичні сили – «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська Солідарність» і «Батьківщина», за результатами соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, мають шанси потрапити до Верховної Ради.

Так, серед тих виборців, хто вже визначився, 48,5% проголосували б за партію «Слуга народу», 14,1% – за політсилу «Опозиційна платформа – За життя», 9,2% – за «Європейську Солідарність» та 6,2% – за «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Партії «Голос» (4,4%) та «Сила і Честь» (4,1%) не подолали б прохідний бар’єр до парламенту. 

Дослідження провели з 25 червня по 7 липня 2019 року. Методом особистого інтерв’ю опитали 2004 респонденти. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

А ось у мажоритарному окрузі № 102 лідером довіри серед людей став народний депутат Олесь Довгий. Соціологи констатують: політику симпатизує 72% виборців.

Високий рівень довіри до Олеся Довгого є результатом системної й активної роботи депутата в регіоні, а також ефективної парламентської діяльності у стінах Верховної Ради. 

Разом з тим, експерти зазначають, що 21 липня вкрай важливо не змарнувати можливість реалізувати своє виборче право. Для цього необхідно обов’язково прийти на виборчу дільницю та проголосувати не лише за політичну партію, але й конкретного кандидата від округу. Адже від підсумків голосування залежить майбутнє не лише Кіровоградщини, але й кожного жителя нашого краю.

Водночас за низької явки на виборах до Верховної Ради можуть потрапити кандидати, які не мають жодного стосунку до Кіровоградщини. Або ті, хто не розбирається в місцевих проблемах, майже не зустрічався з людьми та не знає, які питання їх турбують.

Нагадаємо, що обраний 2014 року до Верховної Ради від округу 102 Олесь Довгий постійно проводить зустрічі з людьми та започаткував сотні проектів для розвитку Кіровоградщини. Серед основних пріоритетів діяльності депутата – ремонт і будівництво лікарень, амбулаторій, ФАПів, переоснащення шкіл та дитячих садочків, будівництво спортивних і дитячих майданчиків, ремонт доріг, адресна допомога соціально незахищеним людям. Громадські приймальні депутата опрацювали понад 10 тисяч звернень і завжди відкриті для людей.

Розміщено на правах політичної реклами
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Юрій Сапянов успішно випробував новий дельтаплан
Мультiмедиа
ІНТЕР показав "холодні" мітинги у Світловодську
ТСН попереджує: попереду - похолодання
Світловодськ мерзне, запевняє ICTV
Тепло Світловодську потрібно вже сьогодні! - розповідають "Подробиці" каналу "Інтер"
Замість коментаря про тепло Козярчук пригрозив Сапянову. Через ТРК «Україна»