» » Про монетизацію пільг на житлово-комунальні послуги
Всі новини

Про монетизацію пільг на житлово-комунальні послуги


Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України від 17 квітня 2019 року №373, монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг запроваджується з 1 жовтня 2019 р. 

Головним розпорядником коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати пільг громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінсоцполітики. Механізм надання пільг передбачає виплати розрахованої суми пільги у грошовій безготівковій формі та, за заявою пільговика, може здійснюватися у готівковій формі.

Пільги у безготівковій формі призначатимуть усім пільговикам автоматично за прикладом безготівкового надання субсидій через АТ «Ощадбанк». Для цього AT«Ощадбанк» вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Ощадбанк переказуватиме кошти на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, укладених між ними та AT «Ощадбанк».

Пільги у готівковій формі призначатимуть усім охочим пільговикам на підставі заяв, які вони подали особисто до органів соціального захисту населення. Органи соціального захисту формуватимуть щомісяця до 25 числа реєстри пільговиків для виплати пільг у готівковій формі і передаватимуть їх Мінсоцполітики. Міністерство, опрацювавши отримані реєстри, надсилатиме їх до AT «Ощадбанк» та переказуватиме зазначеному банкові кошти для виплати пільг у готівковій формі.

Для отримання додаткової інформації можна звернутися до управління соціального захисту населення за адресою: вул. Героїв України, буд.4 кімната 1; 4 тел. 2-28-70

Управління соціального захисту населення
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Серед найкращих шахістів області – наш Олександр Бендюк
Гігантська милиця на бампері автомашини Сапянова здивувала перехожих
«Добрадівські» забави останнього літнього дня
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Мультiмедиа
Світловодські рятівники готові прийти на допомогу тим, хто її потребує
Підкорювати нові вершини бажали колективу Головного у день народження
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!