» » Апеляційний суд визнав учасницю ДТП невинуватою
Всі новини

Апеляційний суд визнав учасницю ДТП невинуватою


Постанову Світловодського міськрайонного суду від 16 липня 2019 року щодо гр. М. про визнання її винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення Кропивницький апеляційний суд 13 серпня 2019 року скасував, провадження закрив через відсутність у діях М. складу адміністративного правопорушення. 

«Суд враховує, що під час розгляду справи суд першої інстанції не досліджував питання наявності в діях М. порушень вимог п.2.3б, 8,4 Правил дорожнього руху України, які б знаходилися  у прямому причинному зв’язку  із настанням ДТП, при цьому констатувавши наявність в її діях порушень вимог п. 16.3, 16.11 ПДР, за умови відсутності інших апеляційних скарг, окрім особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, в даному випадку це міг би бути потерпілий або його представник, суд апеляційної інстанції позбавлений можливості надати оцінку наявності в діях М. складу адміністративного правопорушення, передбаченого  ст. 124 КУпАП та доведеності її винуватості…» - читаємо у констатуючій частині постанови.

Постанова за справою №33/4809/315/19 набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною і оскарженню не підлягає. 

Копію документа нам передала сама учасниця ДТП, яка вимагала спростування інформації, що була надрукована у № 6 (2475) від 8 лютого 2018 року газети «Світловодськ вечірній». При цьому просила не вказувати її прізвище. 

Відгукуючись на прохання жінки, розміщуємо повторно фототекст інформації, одночасно спростовуючи коментар інспектора поліції Сергія Стороженка.

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Серед найкращих шахістів області – наш Олександр Бендюк
Гігантська милиця на бампері автомашини Сапянова здивувала перехожих
«Добрадівські» забави останнього літнього дня
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Мультiмедиа
Світловодські рятівники готові прийти на допомогу тим, хто її потребує
Підкорювати нові вершини бажали колективу Головного у день народження
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!