» » Допомогти одягнути в жіночу форму захисниць України вирішили Ірина та Віктор Королі

Допомогти одягнути в жіночу форму захисниць України вирішили Ірина та Віктор КороліЗабезпечення наших захисниць функціональною і зручною жіночою військовою формою – мета проєкту «#ArmWomenNow», що займається пошиттям зимової військової форми, тактичної та термобілізни для наших захисниць на передовій.   Важливу ініціативу нещодавно вирішили суттєво підтримати  подружжя Віктор та Ірина Королі. З ними – наша розмова.

Кор.: - Під час війни майже щодня виникають різні ініціативи щодо підтримки ЗСУ, долучатися до кожної неможливо, бо просто не вистачить власних ресурсів. Чому ви звернули увагу саме на проєкт «#ArmWomenNow» і вирішили його підтримати? 

Ірина Король: –   Для мене, як для жінки, добре зрозумілі проблеми з одягом у жінок на фронті. Тут, у мирному житті, намагаєшся носити зручний одяг, щоб почуватися комфортно, а в умовах військових дій – це потрібно ще більше. З відкритих джерел знаю, що в ЗСУ проходять військову службу 41 тисяча жінок, з них 5 тисяч – на передовій. А крім цього, ще близько 19 тисяч жінок є цивільними працівницями задля потреб армії. Це ж ціла армія захисниць України, а про форму для них ніхто не подбав! Добре, що виник цей волонтерський проєкт, Я запропонувала чоловіку його підтримати і сподіваюся, що відтепер справа зрушить з місця. 

Віктор Король: Я підтримав дружину у добрій справі. Одним з аргументів на користь цього рішення була інформація про те, що найбільшим донором цього важливого проєкту є благодійний фонд сім’ї Довгих «Можемо разом», з яким ми вже неодноразово співпрацювали. Фонд не тільки інформаційно підтримав ініціативу, а й зробив внесок у 500 тис. грн у справу.  Це для мене був приклад для наслідування, тому я також вирішив внести таку ж суму коштів. 

Кор.: -   Засновниця проєкту Ірина Нікорак планує у найближчі місяці повністю забезпечити формою жінок у ЗСУ на передовій, а потім передати  її   усім жінкам в армії України. Для такого амбітного плану потрібні великі гроші. Чи готові ви і надалі підтримувати цей проєкт, рекомендувати робити посильні внески своїм родичам, друзям, знайомим?

Віктор Король: - Радити своїм колегам, друзям, будемо, зрозуміло. Щодо власних внесків, будемо зважати на свої можливості. Адже ми щомісяця допомагаємо захисникам України   автотранспортом, продукцією наших підприємств, закуповуємо те, що самі не виробляємо. Звертаємо увагу і на вимушених переселенців, соціально незахищені верстви населення міста і селища Власівки. Але допомагати тим, хто на передовій, будемо до Перемоги над загарбниками.  

Віримо в Перемогу, наближаємо її разом із захисниками України. 


Фото Богдана Дроздова

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Оксана
    Тут вже вбачається певна тенденція. Тільки-но власівчани починають обурюватися з приводу вонізму з королівства, і тут же благодійники намальовуються. Я прям чекала на цю очевидність з учорашнього дня
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!