» » Світловодський міський голова готується взимку бити у бубон

Світловодський міський голова готується взимку бити у бубон


Поки триває сесія, міської ради, ЦРЛ змінює вивіску, до програми благоустрою внесені зміни, на пісок для посипання доріг в ожеледицю виділили 350 тис. грн…

Сьогодні, 24 вересня розпочала роботу 71 сесія Світловодської міської ради. На 13:00 обранцями ухвалено кілька важливих рішень. Серед яких, безумовно, перетворення Світловодської ЦРЛ з комунального закладу на «Некомерційне комунальне підприємство «Світловодська ЦРЛ» Світловодської міської ради». Відтак керуватиме перетвореним лікувальним закладом не головлікар, а директор. Та найважливіше те, що оновлена ЦРЛ буде фінансуватися з держбюджету, а мешканці міста й району – звертатися по медичну допомогу за звичними для них адресами у Світловодську, а не їхали до Олександрії – центру нашого госпітального округу. 

Також важливим можна вважати внесення змін до рішення міськради від 21 листопада 2017 року «Про затвердження Програми благоустрою м. Світловодська на 2018-2019 роки». Але це «історичне» рішення втрачає будь-який сенс, бо невідомо коли сесія закриється, а рішення буде підписане. На наступний рік програму не затвердили. 

Чимало часу народні обранці приділили теплопостачанню, чекали від міського голови конкретних відповідей на конкретні запитання, та коли депутат міськради Анатолій Шаповал запитав Валентина Козярчука про те, що він робитиме взимку, коли місто почне замерзати, градоначальник відповів (дослівно): 

«Візьму бубон і буду стукати в бубон по місту…» 

Не вірите? Подивіться відеозапис о 10:44. 

Втім, про це та інше більш розлого незабаром. Бо ж ще сесія триває і попереду чимало цікавого, зокрема, чергова спроба зняти голову.

Віталій Асауленко
[img]


[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям