» » Найголовніше у нашому житті – пам’ятати, що з нами Бог!

Найголовніше у нашому житті – пам’ятати, що з нами Бог!


Другого жовтня, у день пам'яті священномученика Миколая Іскровського, з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа було звершено загальноєпархіальну Хресну ходу із с. Ганнівка до с.І скровка Петрівського району, що була приуроченавшануванню 100-річчя пам'яті з дня мученицької смерті святого.

У ході взяли участь не тільки священики й миряни з восьми благочинних округів Олександрійської єпархії, а й гості із сусідніх єпархій.

Вже з сьомої  ранку почали прибувати автобуси та автомашини з духовенством і вірянами. Радо зустріли Його Високопреосвященство, оточивши його для благословення та для того, щоб послухати настанови перед початком ходи.

Протяжність маршруту становила майже вісм кілометрів, проте ані діти, ані люди похилого віку не відчули особливої втоми. До Хресто-Воздвиженського храму Іскровки усі прийшли з бадьорим настроєм і бажанням продовжити свято Богослужінням.

Після ходи владика Боголєп закликав людей до спільної молитви за літургією, яку очолив Високопреосвященніший архієпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай у співслужінні з духовенством Олександрійської єпархії та гостями у священному сані.

Наприкінці Богослужіння владика Боголєп подякував архієпископа Миколая за спільну молитву та підтримку, а також звернувся до присутніх із проповіддю про вагому роль християнських чеснот у будь-яких ситуаціях, про те, що християнський дух любові і благочестя запобігає причинам, наслідком яких є скорботи, біди і сльози про втрачене.

Високопреосвященніший владика Миколай подякував архієпископа Боголєпа за добрі слова та гарну організацію свята, підкреслив, що цього року було чимало гостей з ще більшої кількості областей України.

Правлячий Архієрей, закликаючи людей до отримання пам'ятних подарунків, наголосив, що найголовніше у нашому житті пам'ятати, що з нами Бог. 

Всі присутні мали можливість помолитися біля мощей священномученика Миколая Іскровського, біля його могили та побувати на джерелі з купелею, цілющі властивості яких відомі далеко за межами єпархії та Кіровоградської області.

Кожен учаник ходи, повертаючись додому, намагався закарбуварти у своєму серці кожну частинку святого місця, що давно вже стало рідним. 

Прес-служба Олександрійської єпархії УПЦ
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям