» » Позачергова сесія не відбулася, але Козярчук зробив гучну заяву щодо «Світловодськпобуту»

Позачергова сесія не відбулася, але Козярчук зробив гучну заяву щодо «Світловодськпобуту»


Спроба провести сімдесят другу позачергову сесію Світловодської міської ради сьогодні, 8 жовтня, завершилася повним провалом. Ну не хоче більшість депутатів збігатися до сесійної зали за першим  свистком градоначальника. Натомість у Козярчука була можливість зробити гучну заяву…

Розпорядження міського голови за №117 «Про скликання сімдесят другої позачергової сесії міської ради сьомого скликання» видане і опубліковане на сайті міської ради 7 жовтня.

«Скликати сімдесят другу позачергову сесію міської ради сьомого скликання та провести пленарне засідання 8 жовтня 2019 року о 10:00 у сесійній залі адмінбудинку. Винести на розгляд сімдесят другої позачергової  сесії  міської ради фінансові питання. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Сапянова Ю.О.» –читаємо у тексті документа. 

Чому і трьох діб не пройшло з моменту видачі розпорядження? Чому не прийшли на сесію у п’ятницю, 4 жовтня сам міський голова, депутат Плахотній задля вирішення нагальних питань? Чому не голосували за рішення щодо виділення коштів на сіль, пісок і утримання доріг тощо депутати-прибічники міського голови? Ігри продовжуються?

Сьогодні ж, 8 жовтня до сесійної зали прибули міський голова Козярчук, секретар Сапянов, депутати міськради: Плахотний, Довгий, Чаричанський, Степанець, Мальцева, Павловський, Дяченко, Попічко, Молчанов, Маліцький, Гуцаленко. Все. 

Міський голова повідомив, що він особисто у четвер-п’ятницю був у Києві, вирішував питання життєдіяльності міста. Які саме питання – не розповів. А щодо поведінки своїх підлеглих на сесії (не підтримали рішення про виділення коштів на нагальні потреби) заперечив. Вони не його підлеглі, а директори комунальних підприємств, тож голосують так, як їм підказує совість.  

Користуючись нагодою, міський голова розповів, про перемогу над СП ТОВ «Світловодськпобут», адже рішення про перереєстрацію всього підприємства на приватну особу, скасоване: 

«Справедливість відновлена, схема скасована… Порушено три кримінальні справи по факту незаконної реєстрації…»

На цю гучну заяву відповів депутат Олександр Молчанов

«Великою перемогою називати це зарано. У Держреєстрі юридичних осіб ніяких змін не відбулося. Всі котельні повинні повернутися до комунальної власності, частки   «Політрейду» там немає ніякої… » 

Коли ж депутат Андрій Маліцький висловив кілька критичних зауважень щодо діяльності міського голови, роботи КП «КПП» тощо, Козярчук розвеселився і вже не зупинявся до кінця цих «балачок»: 

«Шановна громадо! Це готовий мер! На наступних виборах голосуйте за Маліцького Андрія Івановича і буде вам щастя!»


Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям