» » На рішення Світловодського міськрайонного суду КНП "Світловодська ЦРЛ" подасть апеляцію

На рішення Світловодського міськрайонного суду КНП "Світловодська ЦРЛ" подасть апеляцію

Прокоментувати ситуацію, що склалася після рішення Світловодського міськрайонного суду щодо Галини Петронюк, ми попросили в.о. головного лікаря КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР Сергія Савича. Чи буде апеляція? Чи є кошти на значні виплати, якщо Апеляційний суд не скасує рішення міськрайонного? Ось що відповів Сергій Савич нашому виданню. 

 • На абсурдне рішення Світловодського міськрайонного суду  про скасування моїх наказів щодо звільнення завідувачки жіночої консультації  Галини Петронюк КНП «Світловодська ЦРЛ» подасть апеляцію.
Я переконаний, що лікарня позбулася хронічного прогульника, не компетентного керівника, який не міг організувати роботу. Тож, жіноча консультація видихнула з полегшенням після звільнення Галини Петронюк. Нам вдалося створити умови для обміну інформацією та досвідом роботи між акушерсько-гінекологічним відділенням та жіночою консультацією, тепер це одна структура під керівництвом  Пудича Володимира Миколайовича

Суд тимчасово створив нам незручності, але чекаємо рішення апеляційного суду, яке буде ухвалене на користь КНП, я думаю. 
Всім відомо, що у 2022 року постановою Кабінету Міністрів зарплати лікарів значно підвищилися (20 тис. грн і більше), тому так і вийшло зі значними сумами виплат, але їх Петронюк отримає тільки після рішення апеляційного суду, а це буде не скоро. 

Кошти на виплати у нас є, але Світловодська ЦРЛ їх акумулювала для купівлі стоматологічної 3D лабораторії з протезування зубів, щоб запустити пільгове протезування або за низькими цінами.  Якщо програємо апеляцію, то жителі Світловодської громади залишаться без зубів.

А так все у нас у штатному режимі. Працюємо і вирішуємо глобальні питання, зокрема зарплати на 2023 рік, тож немає часу на такі дрібниці».

«СВ»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
4 коментар ів
 1. Ірина
  Доброго дня. Ви знаєте, глядячи на вас, я бачу нахабну людину, хоча людиною і чоловіком вас важко назвати. Галину Романівну, я знаю майже 30 років, ви ще явно в ті роки були дуже малі. Так я к чему веду, що вона Людина з великої літери, скільком людям вона життя спасала, допомогала, вам юначе і не снилось. Ви берете гріх на душу, якщо вона у вас є, і паскудите Людину, Жінку та чудового Лікаря! Ви згадали Пудіча! Так от, що я вам скажу! Не наривайтесь, і не піднімайте бурю в стакані, бо я потім всій Україні розкажу і докажу, як ваші Пудіч і Тиновець оперували людей в п'яному состоянії. І не мені одній! Поновили Людину, нехай робе, і виплатите ви їй гроші, ті що суд назначив. І не треба людям розказувати, що вони через неї залишаться без зубів! Не через неї, а через вас. За свої безглузді і ганебні вчинки треба платити. Можете тепер із своєї зарплати купити обладнання для протезування. Вона у вас я дивлюсь не мала! І до речі, перед тим як робити фото для статті, убрали б хоча б посуд зі столу. Зразу якось видно, хто і як працює. Цікаво, за що ви тільки гроші отримуєте!
 2. Ірина
  І я так розумію, що вирішили взятку судді дати, якщо так впевнені у перемозі! В нас в Україні саме зараз йде борьба з такими, як ви! Я не думаю, що суддя, буде ризикувати своїм становищем, заради такого никчемного, як ви! Ким би ви були, якби не ваша мати! І дипломи, явно куплені! Так як, по вашій поведінці, зразу все видно, освіти нуль!
 3. Особа, яка незаконно призначена без конкурсу 17.03.2022року на підставі того, що без конкурсу дозволили призначати лише з 20.05.2022р. законом від 12.05.22р. № 2259-IX, який набрав чинності лише 20.05.2022р., уявила себе імператором з абсолютною монархією і повною безвідповідальністю і безкарністю. Людей він обзиває як хоче і показує свій рівень розвитку, щоб всі переконалися хто тут хазяїн. А поставив його А.Маліцький особистим рішенням всупереч закону без конкурсів і він же його кришує. Залишилось з'ясувати хто так наполегливо рекомендував цього найвидатнішого керувальника на посаду в.о. директора лікарні і чому А.Маліцький так його захищає і категорично відмовляється обговорити його діяльність з депутатами міської ради. Це повинні з'ясувати слідчі в кримінальному провадженні. Але наші славні органи діють тільки по команді при нинішній владі. А команди поки що не було. Суд довів незаконність звільнення, а цей моральний інвалід намагається натравити жителів Світловодська на лікаря, яка виграла суд.
  Таким простим способом він прагне всіх залякати щоб ніхто не міг навіть слова проти нього сказати, адже тоді проти таких начебто буде весь Світловодськ.
  То може Світловодську краще прибрати двох осіб, які явно загрожують обороноздатності Світловодська (С.С., А.М.)?????
  Війна все не спише. Всі будуть відповідати.
 4. Ірина
  Цитата: Козляковський Геннадій Тимофійович
  Особа, яка незаконно призначена без конкурсу 17.03.2022року на підставі того, що без конкурсу дозволили призначати лише з 20.05.2022р. законом від 12.05.22р. № 2259-IX, який набрав чинності лише 20.05.2022р., уявила себе імператором з абсолютною монархією і повною безвідповідальністю і безкарністю. Людей він обзиває як хоче і показує свій рівень розвитку, щоб всі переконалися хто тут хазяїн. А поставив його А.Маліцький особистим рішенням всупереч закону без конкурсів і він же його кришує. Залишилось з'ясувати хто так наполегливо рекомендував цього найвидатнішого керувальника на посаду в.о. директора лікарні і чому А.Маліцький так його захищає і категорично відмовляється обговорити його діяльність з депутатами міської ради. Це повинні з'ясувати слідчі в кримінальному провадженні. Але наші славні органи діють тільки по команді при нинішній владі. А команди поки що не було. Суд довів незаконність звільнення, а цей моральний інвалід намагається натравити жителів Світловодська на лікаря, яка виграла суд.
  Таким простим способом він прагне всіх залякати щоб ніхто не міг навіть слова проти нього сказати, адже тоді проти таких начебто буде весь Світловодськ.
  То може Світловодську краще прибрати двох осіб, які явно загрожують обороноздатності Світловодська (С.С., А.М.)?????
  Війна все не спише. Всі будуть відповідати.

  Доброго ранку. Він вже людей залякав, що всі стали, як стадо. Що ми можемо зробити? Якщо у вас є юридичний досвід, то давайте якось діяти. Я тільки за.
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!