» » Юрій Сичов: «Дякую усім, хто був дотичний до організації цієї поїздки»

Юрій Сичов: «Дякую усім, хто був дотичний до організації цієї поїздки»


Знаний волонтер Юрій Сичов днями повернувся з Херсонського напрямку бойових дій в українській визвольній війні проти російських загарбників, доставив необхідні речі нашим захисникам і, як завжди, дякує людям, які допомогли йому цю непросту подорож здійснити. 


«…Усі посилки розвіз хлопцям, гостинці роздав. У 39-й ОСБ доставив відновлений мікроавтобус. А на зворотному шляху евакуював на відновлення з РВП 193-го батальйону позашляховик. 

Цього разу довелося спостерігати наживо, як працюють ворожі фосфорні боєприпаси. Правда, на відстані десь с кілометр, запізно включив відео. Ну, такі собі "салютики"...

Дякую усім, хто був дотичний до організації цієї поїздки. Окрему подяку хочу висловити Олегу Хрієнку, Олегу Гончару та Віктору Ганіну за фінансову підтримку організації допомоги бійцям ЗСУ.

Величезне спасибі директору навчального закладу "Великоандрусівський ліцей", корпус 1 Віталію Зубенку, педагогу Ірині Турчиній та ДНЗ "Сонечко" за надані бійцям ЗСУ гостинці і кошти у розмірі 5000 грн.

Безмежно вдячний Сергію Проценку (Аргон Светловодск) та Дмитру Волинському за відновлення бойового, здавалося б вже неживого, мікроавтобуса Пежо J5.

Доземний уклін від бійців за найсмачніші гостинці від Світлани Цибанової та її доньки Даші.

Знайшли своїх адресатів і гостинці від наших земляків з Польщі (м. Легніца) Aleksandr Kuklin , Ivanka Basystiuk, Євгена Рожина, Валентини Дорошенко, Миколи Пастощука, Людмили Стугаревої та Ігоря Лукіна. На знак подяки, надішлю їм патріотичний прапор з підписами бійців різних підрозділів ЗСУ.

Відтепер ще один підрозділ 39-го ОСБ буде забезпечений супутниковим зв'язком. Антоне Сичов, хлопці оцінили твій подарунок!
Передаю подяку від наших хлопців за газети «Світловодськ вечірній» Тетяні Дроздовій та «Вісник Кіровоградщини» Богдану Дроздову. Наша преса користується популярністю у бійців!

І не забувайте, багато витрат у всіх цих рухах, пов'язаних з поїздками до наших хлопців. Починаючи з того, що треба заправитися пальним, виконати якісь замовлення бійців, закінчуючи відновленням автівок (запчастини, матеріали, тощо). А ще швидка їзда мікроавтобусом з причепом там, де немає доріг взагалі, і логічний ремонт після декількох таких поїздок.

Тому, хто має таку можливість фінансової допомоги, будь ласка, долучайтеся!

Карта Монобанку
5375 4141 1592 9829
Сичов Юрій
PayPal
Sychov.yuriy@gmail.com

Слава Україні!» 

"СВ" 
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Футбольний турнір пам'яті Олександра Іванушка відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!