» » Редколегія. Саміт – найбільша медійна подія року в Україні

Редколегія. Саміт – найбільша медійна подія року в Україні


Найбільша медійна подія року Редколегія. Саміт, яка відбулася 16 вересня у Києві на території інноваційного парку UNIT.City, зібрала медіаспільноту з усієї країни — представників загальнонаціональних медіа та регіональних засобів масової інформації. Тут відкрито та правдиво говорили про інформаційну війну і пропаганду, нову регуляторну політику на ринку медіа, урядові комунікації, роботу з іноземними медіа, діджиталізацію та монетизацію контенту.

"Концентрація важливих для країни людей на один квадратний метр вражає!" — зауважив керуючий партнер UNIT.City Костянтин Євтушенко.


Приємно, що серед цих важливих людей були і ми: редактор газети «Вісник Кіровоградщини», шеф-редактор Інтернет-видання «Світловодськ» Богдан Дроздов, редакторка газети «Світловодськ вечірній» та однойменного сайту Тетяна Дроздова. На цьому масштабному заході ми зустріли колег:Олега Булашева («Кременчуцька газета») та Мирославу Липу (CBN, м. Кропивницький). 

Палким декламуванням свого віршу "Мені подарували війну" розпочав вступну сесію саміту головний редактор порталу Rap.ua Міша Правильний.

Прикмета часу: одразу після відкриття саміту, пролунала повітряна тривога і всьому зібранню довелося негайно переходити в укриття. Там вступну панель  продовжили Андрій Шевченко, співзасновник Медіацентр Україна, Костянтин Євтушенко, керуючий партнер UNIT.City, Ганна Маляр (на той момент ще заступниця міністра оборони), представники Офісу Президента
України Ірина Побєдоносцева та Михайло Подолякпредставник міністерства культри Тарас Шевченко, Ярослав Тимофєюк, тимчасовий повірений у справах Європейського Союзу в Україні. Окрім вітань на адресу учасників саміту, Ганні Маляр і Михайлу Подоляку довелося відповідати на чимало гострих запитань про власні помилки та наслідки необачних висловлювань. Слід сказати, що вони впоралися із цим викликом і виглядали достойно. 

Інформативною та оптимістичною стала панель віцепрем’єра - міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. Радимо переглянути його виступ. 

Інформативними були відповіді на запитання журналістів першого заступника голови Верховної Ради України Олександра Корнієнка
Зацікавив також досвід Катерини Коберник (Бабель), Олександра Моторного (військовий кореспондент), Артема Шевченка (журналіст/військовослужбовець), Світлани Усенко (журналістка, ведуча, авторка документальних фільмів). 
Корисними були поради від Іллі Кабчинського (AIN.UA) та Владислави Зацариною (DOU). 

Загалому саміті взли участь понд 20 спікерів та понад 300 учасників медіаспільноти зі всієї країни – від загальнонаціональних медіа до локальних регіональних ЗМІ. 

Вразив презентований продюсером Андрієм Різолем на заході документальний проєкт "Culture vs War" (https://www.youtube.com/watch?v=hxXpVnxAYRs), фотовиставки військових фотографів-документалістів Костянтина і Влади Ліберових та інших.

Вдячні організаторам події — Media Center Ukraineта UNIT.City — за запрошення та можливість отримати цікавий досвід, інформацію.
Відеозапис події (за винятком декількох панелей) можна переглянути тут: 

https://www.youtube.com/watch?v=8hZNEoaFxZg

Тетяна Дроздова,
Богдан Дроздов
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!