» » Чутки про близьке закриття редакції газети «Світловодськ вечірній» значно перебільшені

Чутки про близьке закриття редакції газети «Світловодськ вечірній» значно перебільшені


30 років газеті – це багато чи мало? На фоні друкованих видань, що віднедавна стали належати відомим у Світловодську людям і через це оновилися, газета «Світловодськ вечірній» має поважний вік, але буде виходити у світ ще довго. І підстави для оптимізму у нас є, адже у ювілейний день народження, 31 травня до редакції завітала безліч друзів і прихильників видання, чимало людей здалеку вітали колектив, які не тільки бажали триматися, а й пропонували свою підтримку.  

Не секрет, що щорічні урочистості з приводу дня народження газети дають нам можливість визначитися з ким ми працюємо далі, кому ми потрібні, а хто покладається на новоспечених, цілком і повністю залежних від «хазяїна» журналістів, які легко і невимушено відгукуються на команду «ату його!». Для них правда не має ніякого значення, ми ж пишемо історію Світловодщини чесно, неупереджено і без політичного забарвлення. Пишемо разом з нашими читачами, прислухаємося до думок людей старшого покоління і вони відповідають нам своєю любов'ю. Уявіть, серед них є прихильники видання, які передплачують його впродовж 30 років, з нетерпінням чекають газету щочетверга, приходять до редакції, щоб забрати свіжий примірник і поділитися своїми проблемами або ж просто привітатися…

Цінуємо наших передплатників понад усе, шкода, що кожного року ми прощаємося з деякими з них назавжди через природні обставини. Дякуємо їм щиро і говоримо: 

«З вашим поколінням завершується епоха вдумливих і вдячних читачів друкованих видань. Тож будьте здорові, живіть довго!»

Безцінним скарбом для будь-якого видання є постійні дописувачі. Як можна не радіти тому, що вони мають час і натхнення писати в газету, вболівати за розвиток міста, відгукуватися на події, що відбуваються, брати участь у заходах, які організовує редакція. Лише останній конкурс «Світловодська «Вечірка» – ровесниця Незалежності» подарував нам десятки цікавих матеріалів, частину з яких ми надрукували. 

Фундаментально попрацювала над своєю статтею «Шлях до зрілості на успіху» Вікторія Архипова, колишня в.о. редактора газети, нині перша добровільна помічниця у редакційних справах. Амбітний і непосидючий Віталій Асауленко, колишній кореспондент газети «Світловодськ вечірній», який  нині працює в іншому виданні, надіслав нам матеріал «Вечірка» як літописець Світловодщини і тренер із самостійності мислення». Заслуговує на увагу і стаття колишнього нашого кореспондента, а нині столичного журналіста Сергія Ковтуненка«Вечірка» стала моїм трампліном у майбутню професію». Про першу сходинку на журналістському шляху пише і колишній фотокореспондент газети, а нині головний редактор обласної газети «Вісник Кіровоградщини» Богдан Дроздов у своєму вітанні «З днем народження «Вечірки», колеги!». Тішимося тим, що для цих людей робота у редакції нашої газети залишила помітний слід.

Надзвичайно важливі думки з приводу нашого видання висловили Володимир Павлов («Нашій газеті необхідна всебічна підтримка її читачів»), Лідія Полтавець («Залишаюся з «Вечіркою»!), Тетяна Парфьонова З днем народження, газето!»).  Щороку нашому виданню присвячують свої вірші місцеві поети Олесь Неділя та Ольга Осиченко. А роздуми практичного психолога Валентини Варфоломєєвої про газети і людей (одноденні і довговічні, покірні і особистості) завершуються висновком: саме «Вечірці» можна довіряти і пускати її у своє життя. 

Але якими б талановитими не були журналісти і автори, нам ніяк не обійтися без рекламодавців, друзів і спонсорів, які підтримують наше видання морально і матеріально. Щиро дякуємо їм усім за співпрацю! 

Ми відчуваємо постійну моральну підтримку Народного депутата України Олеся Довгого, дружимо з його помічниками, щиро дякуємо йому за привітання з ювілеєм газети і висловлюємо   надію на більшу співпрацю. Діліться на сторінках нашої газети своїми здобутками на благо міста Світловодська і ніхто не зможе заперечити очевидне!  

Надзвичайно задоволені нашими діловими стосунками з Юрієм Скічком, директорм ТОВ «Гермес – Трейдінг», директором ТОВ «Світловодський річковий термінал». Ваша підтримка дуже важлива для нас! Ми готові писати про дружний колектив річкового терміналу, його досягнення у розбудові річкового флоту, перевезення вантажів і відродження судноплавства на Дніпрі.  

Цінуємо нашу довгорічну співпрацю з колективом ТДВ «Об’єднання «Дніпроенергобудпром» та його керівниками – генеральним директором Іваном Мароном та його заступником, директором Головного заводу Михайлом Бурянським.  Які б важкі часи не переживало об’єднання, завжди знаходяться кошти на газету «Світловодськ вечірній». Дякуємо за повагу до друкованого слова, за щире привітання і окремо – за гортензію, яку ви поливали цілий рік поспіль. Серед квітів – вона на першому місці! 


Приємно вражені увагою до нашого видання з боку заступника голови Кіровоградської обласної ради Вадима Волканова та голови фракції ОПЗЖ в обласній раді Андрія Тесленка. Щиро дякуємо за тепле привітання. Сподіваємося на співпрацю з обласним парламентом! 


Маємо надію на повернення до старого формату роботи з групою компаній ТОВ «Дніпроенергобудпром» та його генеральним директором Михайлом Литвиненком. Чимало працівників підприємства достойні того, щоб про них знали жителі міста. Ми готові писати і  фотографувати, запрошуйте! Дякуємо за щире привітання колективу з ювілеєм! Ваші чудові квіти і Подяка будуть прикрашати редакцію багато років. 

Із щедрою на добрі справи сім’єю Тартикян нас давно пов’язують дружні стосунки. Щиро дякуємо ПП «Ефект», його генеральному директору Айкараму Тартикяну, заступнику Андранику Тартикяну за співпрацю і тепле привітання. Звертайтеся до нас, ми готові писати про вашу нелегку працю у справі ремонту доріг і не тільки! Принагідно особливі слова вдячності надсилаємо Марині Саакян

Завдяки співпраці з Олексієм Усенком ми переконалися, що можна не їхати за межі міста, щоб отримати якісне санаторно-курортне лікування, а звернутися до Лікувально-профілактичного центру "Цілюще Повітря", що у Світловодську на вулиці Павлова, 11. Дякуємо щиро власнику за надані 5 абонементів (на 10 сеансів кожний) у соляній печері. Упевнені, що наші читачі належним чином оцінять ваш заклад і стануть постійними його відвідувачами! 


З Олегом Медяником, власником торгової марки «Світ Сир», депутатом Кіровоградської обласної ради ми плідно співпрацюємо у розповсюдженні газети на території колишнього Світловодського району. Щиро дякуємо йому за це і, звісно, за смачну, якісну, екологічно чисту продукцію. Пишаємося тим, що ми маємо добрі ділові стосунки з одним із небагатьох підприємств закритого циклу на Кіровоградщині. Успіхів вам у нелегкій праці!  

Щороку до дня народження газети редакцію спонсорують Олександр та Олена Дзюники – власники величезного магазину «Мастер Текс», де можна придбати безліч товарів для сім’ї, дому, подарунки дітям, друзям і рідним. Широкий вибір, хороша якість і доступні ціни – на цьому тримається магазин впродовж багатьох років! Дякуємо сім’ї Дзюників за 30 наборів бавовняних серветок, які ми вручили 30 задоволеним учасникам наших святкових заходів. 


Послугами стоматологічної клініки «Медгарант» я користуюся особисто, раджу це робити іншим людям. Її власники Світлана та Геннадій Мариненки передплачують, читають і підтримують газету. Дякуємо щиро за сертифікат на 500 грн! Його використає наш фотокореспондент Ігор Котляров


У затишне кафе «Тясицу», що на Героїв України, 7 буде нагода зайти трьом нашим читачкам, щоб випити смачної кави чи запашного чаю з вишуканими тістечками. Так власниця кафе привітала редакцію з ювілеєм. Дякуємо Олені Васечко за 3 сертифікати по 150 грн. 


Одне з найпопулярніших кафе «Камелот», що на Городоцькій (Єгорова), 1, після свята «Вечірки»  зможуть відвідати двоє наших активних дописувачів, завдяки сертифікатам на 500 грн, що спонсорували Інна та Олексій Медяники. Дякуємо власникам закладу і бажаємо процвітання! 


Торгова марка «DANSOY» з Харкова – виробник недорогих натуральних соусів зі свіжозмеленими – запропонувала нам співпрацю за рекомендацією НСЖУ. Ми відгукнулися і до свята отримали 5 ящичків цього надзвичайно смачного продукту. Сподіваємося, що наші шановні автори, які отримали ці смачні призи, залишилися задоволеними! Дякуємо ТМ  «DANSOY»!Є серед наших друзів і спонсорів люди, які вважають себе непублічними і навіть просять їх не згадувати. Вони допомагають редакції від щирого серця і не потребують реклами. Все ж назвемо цих скромних, але ділових людей. Микола Щекотіхін (власник фірми «Зеніт»), наш вдячний читач, зазвичай першим відгукується на прохання про  передплату газети для усього колективу, про зустріч, допомогу тощо. Віталій Коваленко, клірик Свято-Покровського собору – його духовну допомогу ми відчуваємо завжди, навіть на відстані. Ніна Москаленко – державний нотаріус, вдумлива читачка газети, з якою нас пов'язують і ділові, і дружні відносини. Дякуємо за все! Марина Іщенко, підприємиця, послугами якої ми користуємося майже щодня. Вдячні Марині за допомогу в організації святкового заходу, а також Олександру Коханюку та Анатолію Калашнику за смачне печіво (ТМ "Паляниця").  Даніїл Слободяник – керівник фірми «Профі» вважає, що якісна робота – краща реклама, тож нічого ніколи не замовляє, але ми все одно іноді пишемо, коли бачимо як вправно, на сучасній техніці працюють ці молоді люди на вулицях міста. Дякуємо Даніїлу за привітання і бажаємо успіхів! 

Ми високо цінуємо роботу колективів школи мистецтв (директор Ірина Темнова), музичної школи (Тетяна Рудь), художньої школи (Андрій Биков), Палацу культури (Лариса Ляшенко), ЦВПВ (Анатолій Сіромаха), обмінюємося інформацією, пишемо про них. Тож і вони прикрасили наше свято музикою (саксофоніст Андрій Бондаренко, народний вокальний ансамбль «Мрія») і картинами. Дякуємо!

Оновлена «Веселка» прийшла привітати нас з ювілеєм у новому складі:   Марія Пащенко – шеф-редактор, Ольга Голина –журналіст, Роман Бравічев – відео оператор. Дякуємо за щирі вітання колективу ТРК та директору Альоні Гуртовій. Ми з вами!  


А ще ми з Анатолієм Шумейком з управління Держпраці у Кіровоградській області, з Мариною Ігнатьєвою та Сергієм Якименком з Фонду соціального страхування, з Наталією Пісковою, Оленою Жмуріною – депутатками міської ради, з Надією Мальцевою та Ігорем Кириловим – головою та заступником голови Громадської ради міста, з інспекторкою благоустрою УЖКГ Ольгою Джеус, з Оленою Шангиною з «Добради» та багатьма хорошими і розумними людьми, які вирішили залишатися поза кадром. 
Не можу не згадати і моїх колег – Петра Мельника, кореспондента газети «Голос України», голову обласної організації Національної спілки журналістів України та його заступника Ігоря Лєуса, редактора Бобринецької газети «Новий день». Дякую вам щиро за те, що приїхали до Світловодська, привітали «Вечірку», вручили колективу Почесну грамоту, а редактору – спеціальну відзнаку секретаріату  НСЖУ. 


Від імені міської влади нас вітала Тетяна Головачова, керуюча справами виконкому міськради. Розуміємо, що увесь позитив, який вона випромінювала, то її власні відчуття. Дякуємо Тетяні за теплі слова і квіти.  


Приємним сюрпризом для нас стало привітання з 30-річчям нашого видання новопризначеної голови Кіровоградської ОДА Марії Чорної  та голови обласної ради Сергія Шульги. Дякую керівникам за теплі слова і пам’ятний подарунок. 


Богдан Дроздов (фото)
[img]

[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!