» » Настав час відповідати за недостовірну інформацію

Настав час відповідати за недостовірну інформацію

За рішенням Світловодського міськрайонного суду Олександр Форостяний та Максим Бакуменко повинні спростувати недостовірну  інформацію, яку вони розповсюдили щодо мене на центральній площі міста, під час мирного зібрання, ними ж ініційованого. 

Про суть справи коротко. 21 лютого 2021 року біля будівлі № 14 по вулиці Героїв України м.Світловодська двоє безробітних - Олександр Форостний та Максим Бакуменко зібрали мітинг під промовистим гаслом «Геть Френкеля!» (забігаючи наперед, скажуздивований, що не провели мітинги: «Геть Меркулову!», «Геть Кореняка!» і т.п.) і почали «аналізувати» мою майже тридцятирічну роботу на посаді начальника управління освіти.  Оскільки у цих ораторів не було жодного уявлення, як працює управління, жодного досвіду роботи у великому колективі, вони вдалися до образ. Бакуменко доводив, що я здійснюю тиск на директорів шкіл, грабую освіту міста, блокую роботу управління, а до того розвалив освіту, вимагав з молодих вчителів по 400-500 доларів за працевлаштування. Форостяний назвав мене злочинцем, начебто я забрав печатку, порушив норми Конституції України…

Не зміг я погодитися з цією публічною нісенітницею і 1 березня 2021 року подав заяву до суду. 

2 вересня 2021 року Світловодський міськрайонний суд під головуванням судді Юлії Макарової розглянув справу № 401/488/21 за моїм позовом до Бакуменка і Форостяногопро захист честі, гідності та ділової репутації, відшкодування моральної шкоди. Зауважу, що відповідачі намагалися перекрутити факти і надали суду свої відзиви, заперечуючи ними ж сказане і записане на відео. І не те мали на увазі, і відеозапис не автентичний і т.д. і т.п. Не буду навіть цитувати ці потуги. Соромно за громадських діячів. 

Далі відповідачі, як могли, затягували процес розгляду справи. 1 вересня Бакуменко надав суду письмову заяву про розгляд справи за його відсутності, проте у задоволенні позовних вимог просить відмовити. Відповідач Фоостяний у судове засідання не з’явився з невідомих причин, а 2 вересня теж подав заяву про розгляд справи без його участі і про те, що позовні вимоги підтримує. 

До яких висновків дійшов суд? Зокрема, до такого: «…Інформація,на переконання суду, носить характер ствердження, при цьому є недостовірною та такою, що ганьбить честь, гідність і ділову репутацію позивача…». 

Яке рішення ухвалено? Цитую постанову суду:

«…Зобов’язати Бакуменка Максима Анатолійовича спростувати шляхом виступу на зібранні мешканців міста Світловодська в місті Світловодську на центральній площі біля будівлі № 14 по вулиці Героїв України, повідомлення про проведення якого здійснити Бакуменку Максиму Анатолійовичу в соціальній мережі Facebookза сім днів до дати проведення зібрання, інформацію щодо вимагання Френкелем Геннадієм Юрійовичем з молодих вчителів по 400-500 доларів за працевлаштування, як недостовірну. 

Зобов’язати Форостяного Олександра Всеволодовича спростувати шляхом виступу на зібранні мешканців міста Світловодська в місті Світловодську на центральній площі біля будівлі № 14 по вулиці Героїв України, повідомлення про проведення якого здійснити Форостяному Олександру Всеволодовичу в соціальній мережі Facebookза сім днів до дати проведення зібрання, інформацію що Френкель Геннадій Юрійович є злочинцем, Френкель Геннадій Юрійович забрав печатку, як недостовірну».


Суд також стягнув по 908 грн  судового зборуз Бакуменка та Форостяного на користь держави. Мені відмовлено у відшкодуванні моральної шкоди. Не довів, що ця моральна атака відбилася на моєму здоров’ї.

Тож, настав час відповідати за недостовірну інформацію. Оголошуйте, хлопці, про зібрання, збирайтеся з думками і спростовуйте усе, що наговорили. А громада міста послухає. Розумію, що не хочеться, адже не так сталося, як гадалося… Усе не так з управлінням освіти та її керівниками. Лише зовсім наївна людина, далека від реальності, може стверджувати, що після мого звільнення справи пішли вгору… 

Геннадій Френкель
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!