» » «Чорний АТБ» відкрився у Світловодську. Цього разу скромніше, аніж у липні 2012-го

«Чорний АТБ» відкрився у Світловодську. Цього разу скромніше, аніж у липні 2012-го


Чи-то вже «наїлися» жителі міста такими урочистостями, чи-то з грошима скрутно, чи-то погода підкачала, але 3 листопада людей біля прикрашеного повітряними кульками входу до нового магазину торгівельної мережі АТБ зібралося небагато. 

Напевне, тут зійшлися всі перелічені причини докупи. Та й самі порівняйте два фото: перше датоване липнем 2012 року, інше (з відкритих джерел) – з відкриття супермаркету АТБ на розі Бойка-Хмельницького, 3 листопада 2019 року. 

Хоча є і четвертий варіант пояснення, чому сьогодні було менш велелюдно, аніж у 2012-му році, коли відкривали перший АТБ у Світловодську, у приміщенні популярного у минулому осередку культури, кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка – супермаркети давно не диковинка і для нашого невеличкого міста. А тоді… 

Майже рік тривала колотнеча між прибічниками появи першого у Світловодську супермаркету всеукраїнського рівня і противниками із запрошенням на сесії та виконкоми керівництва вищої ланки керівництва цієї торговельної мережі. І коли, нарешті, сталося відкриття, це стало якимось загальноміським святом.

Ні, сьогодні теж було все урочисто: і дівчатка підтанцьовували на ґанку АТБ під музику, яку, із закликами завітати скупитися, крутив на тлі червоно-білих повітряних кульок, вірогідно, ним же й надутих, підприємець і депутат міськради Андрій Маліцький, і призи першим ста покупцям, які скупилися на суму від півтори сотні гривень – кулінарна книжка якогось заморського автора. Та все ж, буденно. Але буденно – не в гіршому розумінні цього слова. Навпаки.

Віталій Асауленко, 
фото автора та з відкритих джерел 
[img]


[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Що спільного між товстуном і наркозалежним?
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
Мультiмедиа
Водохреща у яхт-клубі «Кристал» – цьогоріч як у справжньому Йордані
Жити в кайф закликав глядачів молодіжний гурт "Yin Yang"
Районний будинок культури створив справжню казку для глядачів! (ДОПОВНЕНО)
Мистецтвом перемагаємо, мистецтвом живемо, мистецтвом об’єднуємося! (ДОПОВНЕНО)
Ранок 8 січня розпочався приємно: у «СВ» колядували