» » Схоже, світловодські випускники «випускатися» будуть із… пунктів обігріву

Схоже, світловодські випускники «випускатися» будуть із… пунктів обігріву


Наше видання має перепросити за свою попередню інформацію про те, що від сьогодні, 25 листопада, навчатися до шкіл міста йдуть лиш учні випускних класів

Про це нам минулого тижня повідомив начальник міського управління освіти Геннадій Френкель. Ми теж тоді пораділи разом із ним: ну от, крига поступово скресає – у школах теплішає, у «розвідку» йдуть найстарші. Бо ж зрозуміло, вони більш міцніші, ніж молодші школярі, та й випускатися їм наступного року. Відтак треба надолужувати осінні канікули, що тривали у окремо взятому Світловодську неприродно довго. А там, глядиш, і молодші підтягнуться з огляду на сприятливий температурний режим у їхніх Альма-матерях.

Та сталося з точністю до навпаки… Як нам кілька годин тому повідомив головний освітянин, якого теж увела в оману шалена активність (чи то її видимість) по відновленню централізованого теплопостачання у місті, сьогодні ніякі випускники до шкіл не пішли, щоб не замерзнути у холодних класах.

А тим часом у Світловодську розгортає свою діяльність рекордна, у порівнянні з попередніми зимами, кількість пунктів обігріву – аж п’ять. А в одному з них, навіть, заплановано провести екстрену нараду з питань порятунку міста від замерзання за участю голів КОДА і обради Андрія Балоня та Олександра Чорноіваненка відповідно. Це породило серед тутешніх дотепників припущення: раз так, то і наші випускники стартуватимуть у доросле життя не із своїх шкіл, а з пунктів обігріву.

Віталій Асауленко
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!