» » Теплішає у Світловодську – вважає оперативний штаб на чолі з Сапяновим

Теплішає у Світловодську – вважає оперативний штаб на чолі з Сапяновим


Сьогодні, 2 грудня, відбулося чергове засідання Світловодського оперативного штабу з подолання наслідків надзвичайної ситуації. З новенького – канікули для учнів ЗШ №9 закінчуються сьогодні, решта відпочиватиме ще кілька днів.

З цього тижня, після того, як наприкінці минулого перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко склав повноваження начальника штабу і повернувся до Кропивницького, головує у цьому штабі секретар світловодської міськради та виконуючий повноваження міського голови Юрій Сапянов.

… Поступово теплішає у Світловодську, констатував він. Залишаються, безумовно, проблемні ділянки. Зокрема, це третя школа, ділянка біля житлового будинку на Бойка,5.

«І по закладам охорони здоров’я, як доповів мені заступник головлікаря, спостерігається динаміка зростання температури. Але поки не розпочнеться навчальний процес у школах – надзвичайна ситуація не знімається», –  запевнив Сапянов.

Після чого штабісти заслухали гендиректора СП ТОВ «Світловодськпобут» Сергія Московського. Тож, згідно ранкової інформації, на третій котельні температура подавального трубопроводу 48 градусів, на зворотному – 38, тиск – 6,3 атмосфери. Трішки краща ситуація по другій котельні: 58 градусів на подачі, 44 – на звороті і тиск – 8,5 атмосфери. 

Окрім згаданої ділянки на Бойка,5, Московський назвав четвертий будинок на цій же вулиці – там поряд пролягають два силових кабелі по 6 тисяч вольт і газова труба. Відтак копати екскаватором вкрай небезпечно – тільки вручну. Також гендиректор звернувся як до жителів міста, так і до працівників інших комунальних служб із закликом не крутити самовільно «побутовські» засувки – як це зафіксовано, особливо, у старій частині міста – це може призвести і до поривів теплотраси, і до зіпсування котлів. 

… Долучаючись до позитиву, з якого розпочав нараду начальник штабу, начальник управління освіти Геннадій Френкель додав: з завтрашнього дня учні ЗОШ №9, що на Ревівці, йдуть нарешті до школи. Температура у ній наразі 17-18 градусів. Причому йдуть всі – і першачки, і випускники. А от у школярів інших шкіл міста (крім Власівки) осінні канікули, що розпочалися 28 жовтня, ще триватимуть – температура у приміщеннях ще не та. Та й у 19-му та 25-му дитячих садках чогось теплоносій пішов донизу – Московський взяв це діло «на олівець».

Віталій Асауленко
[img]


[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
2 коментар ів
 1. Анжела
  Читаю і думаю не соромно казати теплішає.
  Будівельників, 2
  02 грудня 19р. в 11.00 бататеї були добре теплі, в 17.14 холодні
  Чи ви самі собі в свої голови вдоблюєте, що теплішає, та впорались.
  Одне ясно при владі непорядні люди тай годі.
  Ні один не скаже правду.
  Яка школа?
  Одним словом нелюди, подивіться правді в очі та наберіться сил казати людям правду, що опалення не буде
 2. Utjhubq Rbhbkjd
  Теплішає!!!! Де теплішає??!!!! По вулиці Павлова будинки № 1,3,7,9 ХОЛОДНІ!!!! З самого 15 жовтня ХОЛОДНІ ЗОВСІМ !!!!! І не теплішали навіть ні разу!!! Про інші будинки вжей мови не має!!
  Що ви говорите??? Ми ж вас вибирали до влади, а ви брешете, глядячи людям в очі!!!!
  Схоже, що ви по доброму відмовляєтесь розуміти.... Скажіть людям правду і тоді хоч якесь буде порозуміння ситуації... Так ні - брешете...Дочекаєтесь, що вас палити почнуть и ганяти по вулицям міста палками та батогами. А треба було б!!!!!!
  З такими "розумними" обличчями сидять... Вам і депутатам усім треба лопати в руки і відправити підсобниками до ремонтників грязюку розгрібати на поривах. Може тоді б дійшло до розуму, що требе міським господарством займатись, а не вулиці перейменовувати и пам*ятники зносити.
Популярне
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Що спільного між товстуном і наркозалежним?
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
Мультiмедиа
Водохреща у яхт-клубі «Кристал» – цьогоріч як у справжньому Йордані
Жити в кайф закликав глядачів молодіжний гурт "Yin Yang"
Районний будинок культури створив справжню казку для глядачів! (ДОПОВНЕНО)
Мистецтвом перемагаємо, мистецтвом живемо, мистецтвом об’єднуємося! (ДОПОВНЕНО)
Ранок 8 січня розпочався приємно: у «СВ» колядували