» » Що спільного між товстуном і наркозалежним?

Що спільного між товстуном і наркозалежним?

Відповідь – світловодський спортклуб «Леґіон», який, окрім занять спортом, то сміття в лісопаркових зонах збирає, подаючи цим самим приклад для обивателя не «свинячити» у своїй домівці, а владі – належно виконувати свої обов’язки, то рятує бродячих собак, знаходячи їм прихисток та майструючи для них будки, то товстуна  перетворює на стрункого парубка… Та наразі героєм нашої публікації є другий персонаж. 

Це Вова, як він сам представився своєму співрозмовникові, керівникові «Леґіону» Євгенові Рахімбердиєву у нещодавньому відео сюжеті, який набув нечуваної популярності у соціальних мережах. 

«Шість років тому я спробував наркотик – амфетамін. Сподобалось. Але потім почалися проблеми з роботою – я її фактично втратив, зруйнував сім’ю. А зараз я вирішив з цим покінчити. Хочу почати нове життя, хочу повернути сім’ю. І стати на новий шлях», – скаржиться на долю Вова.

Примітно, що він пам’ятає навіть годину – дев’ята ранку. Влітку це було. Всю ніч він пиячив з друзяками. А на ранок на роботу. Як бути? Ну друзяки й порадили «отверезіння» – підсунули таблетку. 

«Я швидко отверезів. Але на роботу так і не поїхав. От відтоді все й почалося. І поступово втягло – я став залежний від дози».

Невдовзі з цієї причини на його очах розвалилася сім’я його «побратима» по наркотичній дозі. Та Вова уже не замислювався, що така ж розв’язка чекає і на нього та продовжував ковтати наркотичні пігулки, через які і його самого врешті «накрило» –  втратив сім’ю, втратив улюблену роботу та повагу оточуючих. І замислився нарешті він у відчаї. Як тут – наче рятівна соломина – відео-ролик про тренування у «Леґіоні». 

«І мене це вмотивувало – я побачив людей, які не бояться долати себе, змінюючи своє життя. Зокрема мене надихнув один ваш герой. Гладкий. Він прийшов до вас з ціллю позбутися зайвих кілограмів… От і я вирішив звернутися до ваших хлопців за підтримкою. Хочу спробувати. І, кладучи руку на серце, обіцяю собі, своїй матері, своїй родині, дітям, що ніколи більше не спробую цю гидоту і щиро вибачаюсь перед ними за завдані їм мною страждання».

А надвечір того ж дня Вова перебував вже у «леґіонівському» спортзалі. І після кількох жимів залізяччя і під підбадьорливі вигуки інших «качків», спітнілий Вова заявив: 

«Я розумію, що буде важко. Але я витримаю і доведу всім і, передовсім, собі, що я вже не той, яким був ще учора».

… Як і слід було очікувати, цей ролик набрав безліч «лайків» – глядачі у захваті від Вовиної сміливості, бо ж далеко не кожний погодиться на таку відкритість. 

До слова, там, у «Легіоні», Вова зустрівся з тим «жиробасом» – так, по-дружньому, називають «леґіонери» того товстуна, якого згадав Вова і який став його натхненником у прагненні змінити себе. І хочеться вірити, їм це вдасться. 

Віталій Асауленко
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Антон Пустовіт повернувся!
Мультiмедиа
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"