» » З «Новорічною зіркою» у 2020-й рік!

З «Новорічною зіркою» у 2020-й рік!


Як і було нами анонсовано, 27 грудня міський Палац культури став осередком дівочої вроди і граційності…

Цього вечора перед суворим, але справедливим журі конкурсу «Новорічна зірка-2020» постала непроста задачка: обрати цю саму зірку із восьми заявлених чарівних учасниць. Стільки ж членів налічувало й журі: це помічник народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян, депутати райради і міськради Юрій Долгов та Надія Мальцева відповідно, член виконкому, викладач Світловодського політехнічного коледжу Михайло Рудич, власниця турагентства «Coral travel» Олена Жмуріна, керівник спортклубу «Леґіон» Євген Рахімбердиєв, переможниця конкурсу краси «Чарівна україночка», який проходив на сцені СМПК у жовтні, Марина Дуженкова, приватній підприємець Дмитро Варлан.

Тож, назвавши суддів конкурсу поіменно, слід перелічити і красунь-конкурсанток, згідно з порядковими номерами, отриманих під час жеребкування: №1 – Катерина Бендер, №2 – Марина Летюка, №3 – Ольга Лагно, №4 – Галина Бондаренко, №5 – Людмила Фролова, №6 – Марина Салабутіна, №7 – Софія Яремченко і №8 – Оксана Мамонтова-Недзельська.

Кілька годин дівчата вели між собою суперечку, хто ж них є найчарівнішою. І у новорічних сукнях дефілювали, і солодкі витвори, виготовлені власноруч, презентували, і у шатах Снігуроньки, теж власноруч створеними, на сцену виходили. Врешті журі визначилося з трійкою лідерів, яких одна від одної віддаляв мізерний розрив у балах: 868 – у учасниці №8 (Оксана Мамонтова-Недзельська), 864 – у №6 (Марина Салабутіна) і 807 балів – у №7 (Софія Яремченко). Власне, так вони і розмістилися у «турнірній таблиці», при цьому Марія Салабутіна виборола ще й приз глядацьких симпатій. І вже за кілька хвилин опісля виголошення результату голови дівчат прикрасили розкішні корони від салону краси «San sity». 

А супер призом для переможниці стала модернова валіза від «Coral travel». Варто також зазначити, що і інші учасниці не залишилися від винагород. Всім їм було вручено сертифікати на відвідування кав’ярень «Ласкава»,  «Coffee time» та піцерії «Celеntano», а від торговельної мережі «Садко» – візерункові скатертини. А ще красуні-конкурсантки отримали можливість протягом трьох місяців безкоштовно відвідувати спортклуб «Леґіон». 

Коротше кажучи, «Новорічна зірка-2020» пройшла на високому рівні. І як припускає директорка Палацу культури Лариса Ляшенко, у конкурсу є всі підстави мати і наступні порядкові номери – 2021, 2022 і так далі. 
Віталій Асауленко,
фото з відкритих джерел
[img]


[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)