» » Андрій Лапа – новопризначений голова Олександрівської РДА

Андрій Лапа – новопризначений голова Олександрівської РДА


Розпорядженням Президента України Володимира Зеленського №72/2020-рп від 30 січня Андрія Дмитровича Лапу призначено головою Олександрівської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

День виходу газети, 6 лютого – останній день роботи Андрія Лапи на посаді  начальника Світловодської ДПІ Олександрійського управління Державної податкової служби у Кіровоградській області. 7 лютого, скоріше за все, він буде вже у Олександрівці. Тож ми скористалися можливістю привітати з призначенням і поспілкуватися з посадовцем у Світловодську.

– Андрію Дмитровичу, вітаємо Вас з призначенням. Розкажіть, будь ласка, читачам «Світловодська вечірнього» про себе. 

– Я народився 15 серпня 1982 року у м. Кіровограді (нині Кропивницький). Там закінчив школу, коледж і вступив до філії Харківського університету внутрішніх справ, який закінчив у 2003 році, за фахом я фінансист. Півтора року служив у Збройних силах України. У Кропивницькому живе моя родина – дружина Наталя, син Ігор, 11 років і донька Вероніка, 7 років.

– Що вас пов’язує з Олександрівкою? Чому саме вас призначив Президент головою районної державної адміністрації, як думаєте?

– Олександрівський район я добре знаю, адже працював там протягом трьох років у податковій інспекції на посаді керівника. І саме звідти п’ять років тому я приїхав до Світловодська, щоб очолити Світловодську ДПІ. Тож для мене це призначення не було несподіванкою, я подавав документи, готовий був працювати і в Світловодському районі, але керівництву видніше. Сьогодні я ще не готовий їхати до Олександрівки, бо треба передати справи (я матеріально-відповідальна особа), завершити розпочаті справи. 

– Коли вже було оприлюднено розпорядження про призначення, ви ще брали участь у позачерговій сесії Світловодської міської ради, виступали з трибуни…

– Так це був мій завершальний виступ, так би мовити, останній акорд. Я намагався довести депутатам, що їхній святий обов’язок щороку до 15 липня встановлювати місцеві податки. Уже кілька років поспіль у Світловодську складається ганебна ситуація – міський бюджет затверджують, планують надходження і витрати, а податки не приймають. Тож я дуже радий, що хоч і з великим запізненням, сьогодні ухвалили ставки земельного податку та ставки на нерухоме майно.   

– Будете сумувати за Світловодськом?

– Звичайно, буду. З 16 років, які я загалом присвятив роботі у податковій, починаючи з рядового інспектора, останні 5 років були для мене дуже важливими. Я здобув чималий досвід, особливо, коли доводилося керувати колективом  кількістю у 70 осіб. Разом ми пережили реформування, скорочення в умовах, коли обсяг роботи не зменшувався… Мені дуже подобається місто з його краєвидами, люди, з якими я працював і просто товаришував. Але ж я повертаюся туди, де мене добре знають і, сподіваюсь, підтримають у новій роботі. 

– Дякую за розмову і бажаю успіхів!

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Vladunet
    Ув,Татьяна. Во первых, данная статья уже побликовалась Вами. Во вторых, причем новости Александровки к Светловодску ?
Популярне
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Антон Пустовіт повернувся!
Мультiмедиа
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"