» » На Світловодщині майже 7 км доріг стануть частиною великого будівництва

На Світловодщині майже 7 км доріг стануть частиною великого будівництва


Саме так називається програма президента України. І передбачає вона капітальний ремонт доріг Кіровоградщини.

Таких доріг, повідомляється прес-службою Кіровоградської ОДА, що увійшли до програми, налічується 34, на що (будівництво, капремонт, реконструкцію) у 2020 році з Державного дорожнього фонду виділено 715 млн 436 тис гривень. 

У переліку грядущого великого будівництва вказані об’єкти всіх районів Кіровоградщини. Найбільше – у Кропивницькому районі. На Світловодщині – два. Це 5 км дороги між Миронівкою й Озерами і 1,8 км – Світловодськ-Миронівка-Діброви (межа районів).

«СВ»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Володимир
    Хочеться поставити запитання до тих осіб які мають відношення до прийняття рішень стосовно політики розвитку територій? Ремонт доріг зазначених маршрутів це звісно добре, але чому Кропивницька область та Світловодський район відокремлюється від інших областей та України, загалом? Ви проїдьтеся з Світловодська в напрямку Кременчука, Полтавщина, на 90% прокладете маршрут розбитими і перевантаженими дорогами більш довшого маршруту через Власівку, бо коротший через Білецьківку, ще більш розбитою дорогою. Спробуйте проїхати в бік Чигирина, Черкащина, там через село Велика Андрусівка, дорога починає зникати, а за Калантаєвим, практично відсутня, не для кожної техніки прохідна. Відрізок дороги від села Білецьківка і до границі з Черкаською областю, це найкоротша дорога між Дніпром і Черкасами, яка проходить вздовж правого берега Дніпра, дорога міжобласного сполучення, то як ця дорога впливає на розвиток міста, Світловодського району і області? Точніше буде, як впливає відсутність цієї дороги?
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)