
А, можливо й пізніше… 20 лютого відбулося чергове засідання Кіровоградського окружного адміністративного суду (перед тим вже відбулося два підготовчих) у справі звільненого міського голови Валентина Козярчука.
Суддя Петренко заслухала відповідача, секретаря Світловодської міської ради Юрія Сапянова та Сергія Косова – представника позивача – відстороненого від своїх обов'язків міського голови Валентина Козярчука.
Рішення по суті ухвалено не було у зв’язку з клопотанням позивача залучити до слухання третю сторону – виконавчий комітет Світловодської міської ради. Врахувавши це, суддя винесла ухвалу призначити суд на 19 березня, а до цієї дати провести письмове провадження у справі, тобто, без виклику сторін.
На судовому засіданні були й представники громади Світловодська, які цього дня приїхали до обласного центру на мирну акцію протесту щодо тарифів на воду ОКВП «Дніпро-Кіровоград».
«СВ»
