» » «Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня

«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня


Святковий концерт у Григорівському сільському Будинку культури, присвячений Міжнародному жіночому дню, розпочався з поетичних привітань і романтичного вальсу.

Захід, у якому взяли участь голова Світловодської районної ради Роман Домбровський, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов, голови сіл, депутати районної ради, громадськість району, відбувся 5 березня.  

Зала Будинку культури була заповнена на всі 100%, аматори сцени з районного Будинку культури, Глинського і Григорівського  сільських будинків культури, Світловодського ЦДЮТ ретельно підготувалися і об’єднали свої зусилля задля створення святкової атмосфери і естетичного задоволення глядачів. 

Вальсом танцювального колективу «Steep Danse» (керівник Олександр Заріцький, ЦДЮТ) відкрився концерт, налаштовуючи присутніх на романтичну хвилю. А пісня «Королева ніч» солісток РБК Олени Куциби та Юлії Мартиненко спонукала Романа Домбровського розпочати свій виступ з таких слів: «Доброго дня, королеви Світловодщини!»

І далі голова Світловодської районної ради продовжив:

«Я дуже радий, що маю честь від депутатського корпусу вітати прекрасну половину людства зі святом весни! Жінка для кожного чоловіка – найпрекрасніша, найгарніша, найдобріша… Коли чоловік говорить про жінку, він уявляє свою маму, бабусю, сестру, свою дружину, кохану,  тещу.  Для кожного чоловіка жінка – унікальна…»

З приводу унікальності голова райради пригадав філософську притчу про чоловіка, котрий  з юного віку і до старості шукав свою унікальну жінку і знайшов… Чому  ж вони не разом? Тому що жінка теж шукала свою унікальну половинку і тут у них не склалося…

Тож Роман Домбровський побажав усім жінкам знайти ту унікальну людину, з якою буде комфортно жити. 

«Здоров’я вам, мирного безхмарного неба і сонячної погоди в душі!" – завершив свій виступ голова райради. 

Володимир Похілов перейняв естафету привітань: 

«Любі, чарівні жінки! Від Світловодської райдержадміністрації щиро вітаю вас з прийдешнім святом! У цей чудовий весняний день я хочу побажати вам любові в серці і гарного настрою. Будьте коханими, щасливими і  чарівними кожного дня.  Хай поруч з вами завжди буде надійне плече, а  у вашому домі панують мир та злагода». 

Але на цьому вітання не завершилися. 

«Якщо увесь світ вітає жінку, то це – кінозірка, якщо вся країна – то це дружина президента, а якщо уся Світловодщина, то це Невкрита Надія Миколаївна, яка разом з громадою Григорівки нас приймає сьогодні…» – так Роман Домбровський представив голову села – єдину жінку у районі – сільського голову. 

А ще «документально» їй подякував і вручив від райради та РДА букет квітів та кошик тюльпанів усім жінкам. 

Звертаючись до учасників святкового заходу, Надія Неврита сказала: 

«Жінки заслуговують на увагу не тільки у день 8 Березня, а щодня. Адже усе наше життя складається з того, щоб чоловіку було приємно жити кожного дня,  щоб дітки (а якщо Бог дає,  то й онуки) почувалися щасливими. Тож ми заслуговуємо на слова подяки: «Дякую за те, що ти у мене є».  Кожного дня». 

Виступ жителя Григорівки, депутата районної ради Андраника Тартикяна, здається, зворушив усіх жінок, присутніх у залі:

«Я усіх жінок сьогодні вітаю – мам, сестер, бабусь, дружин, доньок. Хочу подякувати усім, хто виховував мене з дитячого садочка, за те, що я можу стояти тут і вітати вас.  Кожна жінка вірить і надіється, що дитина  стане дорослою людиною і буде цінувати, шанувати і любити маму…» 

Хто такий чоловік і хто така жінка? На цю тему продовжив говорити депутат, схиляючись у своїх характеристиках на бік жінок, бо «будинок, виховання дітей, їх майбутнє, та й  всієї країни – все це вони, жінки».  У той час, як «чоловік прокинувся, надів штани і пішов…»

«Я син Світловодщини і всієї України і  якщо у мене буде сила підтримати жіночу половину людства, я обов’язково це зроблю, оскільки розумію, як важко жити жінкам… підкреслив Андраник Тартикян. 

А ще  від своєї родини, великої сім’ї Тартикянів, які   давно живуть у Григорівці, заявив: 

«Наша ціль – щоб село розвивалося, щоб нам усім краще жилося. Разом з  Надією Миколаївною Невкритою, ми все, що можемо, робимо для нашого села і будемо надалі робити для всіх сіл Світловодщини». 

Від усіх чоловіків депутат райради привітав жінок з прийдешнім святом 8 Березня і вручив кожній присутній у залі і на сцені рожеву троянду надзвичайної краси. 

Концертну програму продовжили солістки Любов Воловик, Юлія Мартиненко, Надія Татарникова, Олена Куциба, Ольга Салабутіна, Віра Федотьєва, Єгор Кравчук, Тетяна Попович, Аня Шевченко, Людмила Ткаченко, Анжела Іванова, вокальний ансамбль «Вербиченька» Глинського СБК, народний вокальний ансамбль «Дніпряночка» (керівник Надія Татарникова). І знову запалювали латино-американськими ритмами танцюристи «Steep Danse». 
[img]
[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)