» » «Найкраща пісня з ними лине по Світловодському району…»
Всі новини

«Найкраща пісня з ними лине по Світловодському району…»


Вони завжди дарують іншим людям гарний настрій та натхнення. Їхнє життя – це нескінчений, яскравий калейдоскоп творчих подій. Так, йдеться про працівників культури Світловодщини. 8 листопада представники цієї спільноти зібралися у районному Будинку культури. Щоправда цього разу аматори сцени не вітали інших, а самі приймали вітання з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

 «Ми і театрали, ми і сценаристи, поети, музиканти, а в душі артисти…», співали Надія Грижунова, Юлія Мартиненко, Катерина Бутенко, Василь Кузьменко, Любов Воловик та Олена Куциба. Весела пісня на початку концертної програми зірвала купу аплодисментів та відразу налаштувала присутніх у залі на позитивну хвилю. 

На урочистості з привітаннями до діячів культурної ниви завітало багато гостей. Тож щирі побажання рікою лилися на адресу людям, які щодня дарують тепло своїх сердець іншим. 

Голова Світловодської районної ради Роман Домбровський підкреслив: саме культура вирізняє людину з-поміж усього живого світу та побажав культпрацівникам успіхів у їхній наполегливій праці. Від імені голови Світловодської райдержадміністрації Сергія Твердовського слова привітань висловив його заступник Володимир Похілов та бажав: нехай це свято принесе стільки позитиву, щоб його вистачило на увесь рік.

Грамотами Світловодської райдержадміністрації та райради відзначили Юлію Мартиненко – керівника народного ансамблю «Мрія», Олену Нестерову – директора Павлівського сільського Будинку культури, Наталію Лупан – культорганізатора Павлівського сільського Будинку культури, працівників Світловодського РБК: Ольгу Тітову – провідного методиста театрального мистецтва, Любов Воловик – методиста вокального мистецтва, Катерину Бутенко – художнього керівника, Василя Кузьменка – концертмейстера­­ народного ансамблю «Відлуння». 

Помічник народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко теж приєдналася до привітань, бажаючи усім працівникам культури невичерпного джерела натхнення:

«Дякую вам за величезний внесок у розвиток людства, розвиток району, адже без культури, мабуть, будь-яка інша діяльність не мала б значення».

Особливу подяку Анна Трубаченко висловила Катерині Бутенко, за те, що вона взяла на себе відповідальність і сміливість організувати такий масштабний захід, як Всеукраїнська битва діджеїв, що відбувся влітку у Світловодську.

Запрошуючи до слова Миколу Середенка – директора Павлівського НВО, ведуча програми Ольга Тітова підкреслила, що майже три роки вони були разом у творчому польоті і втілювали у життя багато креативних ідей не тільки культурного, але й туристичного спрямування. Завдяки чому Світловодщина три роки поспіль отримувала пальму першості у напрямку розвитку туризму на тлі області.

У свою чергу Микола Середенко вважає культуру Світловодщини - найбоєздатнішою одиницею серед районних колективів Кіровоградщини, яка на два кроки попереду від інших.

«Щиро пишаюся тим, що доля дала можливість бути поряд з вами. Бажаю, щоб, незважаючи на труднощі, ви не втрачали запалу, бо труднощі - явище тимчасове, а ваше духовне натхнення – вічне». 

Вітаючи культпрацівників з професійним святом, заступник голови районної ради Олексій Шаповал підкреслив, що цього дня у залі зібралася культурна еліта Світловодського району, побажав присутнім добра та творчих успіхів. 

Натхнення та життєвих перемог зичили присутнім Маріанна Сталенко – начальник відділу культури і туризму Світловодської РДА та Надія Грижунова - директор Світловодського районного будинку культури. Керівники відзначили грамотами кращих культпрацівників, аматорські вокальні, хореографічні колективи та їхніх керівників, директорів та солістів сільських будинків культури, звукооператора, бібліотекарів, ведучих мистецьких заходів, усіх, хто має відношення до свята.

Як завжди, на висоті були концертні номери. Лірична пісня «Цвіте терен» вразила глядачів душевністю виконання. Юна зірочка Ангеліна Тітова додала настрою своїм позитивним вокальним виступом, а завершилося святкування на мажорній ноті – колективною піснею про веселих, завзятих, енергійних культпрацівників, закоханих у свою справу. Перегорнуто ще одну яскраву сторінку у культурному житті Світловодського району, щоб з новими силами працівники культури співали, танцювали, грали, вишивали, відроджували, одним словом – творили.
Фото: Богдан Дроздов
[img]
[/img]

Автор: Тетяна Шаповалова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Спорт наповнює життя новим змістом!
З Іспанії – з перемогами!
Наталія Сєрая здобула чергову медаль для Світловодська!
Мультiмедиа
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!
«Богатирські ігри» у Світловодську – видовищно, сильно, емоційно! (ДОПОВНЕНО)
«Поліція з народом!» – оголосив Андрій Гулий на центральній площі міста