» » Безпека жителів Світловодщини – у наших руках!

Безпека жителів Світловодщини – у наших руках!


Під егідою народного депутата України Олеся Довгого 24 березня у Світловодську відбулася робоча нарада керівників потужних підприємств міста і району з приводу допомоги медичним закладам у період пандемії. За її підсумками учасники наради визначилися з посильним внеском у спільну справу: Віктор Король – 250 тис. грн, Олесь Довгий – 250 тис. грн, Кременчуцька ГЕС (Сергій Яременко) – 200 тис. грн, Іван Марон та Михайло Бур’янський – 150 тис. грн, Михайло Литвиненко – 150 тис. грн, Юрій Скічко – 150 тис. грн, Леонід Керекеша – 150 тис. грн, Андраник Тартикян – 50 тис. грн, Олег Медяник – 30 тис. грн. А Віктор Король та Михайло Бур’янський вирішили звернутися до решти активних членвів нашого суспільства. 

Звернення

Шановні жителі м. Світловодська, смт Власівки та Світловодського району, шановні керівники міста та району, вельмишановні депутати обласної ради від міста Світловодська, Світловодського району, депутати Світловодської міської та районної рад!  

Ні для кого не секрет, що у світі вірує страшна хвороба, яка забрала тисячі життів у різних країнах, у тому числі й в Україні. Протидіяти епідемії ми можемо тільки чітко виконуючи рекомендації лікарів та дотримуючись вимог карантину.

Основний тягар у цьому протистоянні ляже на плечі лікарів та медичних сестер, але нам всім відомо, що наша медична галузь протягом останніх років просто знищувалася. Станом на сьогоднішній день у ЦРЛ не вистачає засобів гігієни, миючих засобів та багато чого іншого.

Самотужки ЦРЛ не впорається з цією проблемою, тому Об’єднання «Дніпроенергобудпром» та ТОВ «Віктор і К» звертаються до усіх небайдужих підприємців, керівників підприємств та організацій, незалежно від форми власності, особливо до депутатів обласної ради, депутатів місцевих рад, керівників партій, які протягом  багатьох років розповідали нам про свою любов до жителів міста та району, об’єднати зусилля та надати посильну допомогу ЦРЛ. 

Рекомендуємо керівництву міста узяти під свій контроль та направити листи до всіх підприємств, які працюють на території міста та району, і в короткий термін забезпечити лікарню усім необхідним для протистояння біді, яка з кожним днем наближається. Тільки об’єднавши зусилля, ми зможемо хоча б частково вирішити ті проблеми, які накопичувалися десятиліттями. Безпека жителів нашого міста та району, жителів селища Власівки – у наших руках! 

Досить політиканства, досить роздувати щоки, показуючи свою значимість, у нас є можливість проявити свою любов до жителів міста Світловодська та Світловодського району, перерахувавши кошти на благодійний рахунок ЦРЛ або придбати необхідні матеріали.

Внесок кожного з вас особисто у загальну справу буде гідно оцінений жителями нашого міста після подолання пандемії.

Перераховувати кошти можна на рахунок благодійної організації “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “МОЖЕМО РАЗОМ”

Ідентифікаційний код юридичної особи: 37652715
п/р: UA6630071100000 26007052743700
ПЕЧЕРСЬКА ФІЛІЯ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 300711, ЄДРПОУ 14360570
адреса: 02094, м. Київ, вул. Гната Хоткевича, буд.12, офіс 177 свід. 1067 102 0000 016587,
Не є платником податку на додану вартість.
Неприбуткова організація.
Ознака неприбутковості 0036, рішення №46 від 04.10.2016р.
Директор: Гуляєва Оксана Станіславівна

Призначення платежу: Благодійна пожертва на проект «Діємо разом» або на розрахунковий рахунок ЦРЛ
КНП "Світловодська ЦРЛ" СМР
код 01995083
UA 323235830000026007052934287

Віктор Король, генеральний 
директор ПП «Віктор і К» 
Михайло Бур’янський, 
заступник генерального 
директора ТДВ «ОДЕБП», 
директор Головного заводу ЗБВ
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!