» » Медики Світловодщини дякують благодійникам

Медики Світловодщини дякують благодійникам


Колективи Світловодської ЦРЛ, «Швидкої допомоги», КНП "ЦПМСД" м. Світловодська та Світловодського району висловлюють свою вдячність проєкту «Діємо Разом» та підприємцям Світловодщини за допомогу нашим закладам.

Ми щиро дякуємо Фонду «Можемо разом» та благодійникам: Віктору Королю, Олегу Медянику, Михайлу Бур'янскому, Івану Марону, Юрію Скічку, Михайлу Литвиненку, Андраніку Тартикяну, Олесю Довгому, які у такий складний для всього світу час об’єднали свої зусилля, щоб разом підтримати медиків Кіровоградщини. 

Ми усі знаходимось у ситуації, коли країну охопили паніка, страх та дефіцит необхідних товарів для захисту. Для нас, медиків, останній пункт не лише запорука стабільної, вчасної та якісної роботи, а й можливість уникнути найстрашнішого дефіциту для України – нестачі лікарів, адже без належного захисту, інфікування медиків відбуватиметься дуже швидко. 

Респіратори FFP3, рукавички, маски, захисні костюми, деззасоби в умовах карантину є основними необхідними одиницями для роботи будь-якого медичного закладу не лише в Україні, а й у всьому світі. Завдяки учасникам проєкту «Діємо Разом» ми отримали перелічені вище товари і тепер медики колективів Світловодської ЦРЛ, КНП "ЦПМСД" та Швидкої допомоги м. Світловодська захищені та готові безперебійно надавати допомогу нашим громадянам боротись із коронавірусом.  

Ще раз дякуємо і бажаємо вам і вашим родинам здоров’я та благополуччя. Упевнені, що до цього проєкту доєднається ще не одна людина, адже які б не були зовнішні та внутрішні ситуації, сварки, непорозуміння, у складні часи ми завжди єднаємось і разом перемагаємо. 

З повагою 
медичні працівники Світловодщини
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)