» » Нове про «Космос»

Нове про «Космос»


Космос… Ні, не той, через який мчить наша галактика. А той, що називається «малосімейкою» (за назвою колишнього популярного ресторану «Космос»), на Грушевського, 12 у Світловодську. Той, що був забутий Богом і людьми…

Але усе це у минулому, бо наразі на нашій вулиці свято. Будинок змінює свій зовнішній вигляд настільки яскраво, що серце радіє. Люди, яким доводиться йти через наш двір, посміхаються, у них на обличчі сяє смайлик «Ух, ти!». 

Спитайте мене, чому так? Із задоволенням відповім! У нашому будинку живе чимало хороших людей, але є одна світла жінка, котра не шкодує часу, щоб ми усі жили і раділи красі і порядку. 

Не так давно наш будинок отримав подарунок – дитячий майданчик з пісочницею і дітвора із захопленням у ній грається. Навколо майданчика – лавочки, що пофарбовані у яскраві кольори. А поза ними – бузок, калина, квіти, які теж буяють різними фарбами.

У нашому дворі посадили й дерева, перед тим спилявши сухостій, а деревину подрібнили і вкрили землю на клумбах – це й естетично, і вологу затримує. Сама клумба обплетена тином і огороджена старими шинами у всі кольори веселки. От усі ці зміни і викликають добрі посмішки перехожих…

Так, хто ж ця світла людина, яка примусила посміхатися нас усіх? Це Надя Примостка – молода, працелюбна, чарівна жінка. Не зважаючи на те, що у Наді двоє діточок і чоловік, які теж потребують постійної уваги, вона знаходить час і сили, щоб створювати красу для нас усіх. Як вона все це встигає, сказати важко. Напевне, вона просто не замислюється над проблемами, а бере і робить. 

Є у Наді й помічники, це наші сусіди: Лариса, Ілля, Людмила і чоловік Наді Сергій. Хтось привіз квіти з власної дачі, хтось води виніс, щоб полити насадження, хтось фарбував лавочки, а дехто допоміг з тином. 

Щиро дякуємо і керуючій компанії «Господарник» та особисто керівнику Тетяні Громовій, вона чимало робить для нас. Лавочки, пісочниця, ліквідація сухостою – це заслуга компанії. А ще купа квітів від неї ж, які вже цвітуть і милують око. 

Думаю, що це ще не всі нововведення у нашому будинку, бо енергії Надії Примостки вистачить, щоб продовжити заряджати нас великим бажанням змінити на краще місця обітовані. Упевнена –  у нашому «Космосі» буде царювати порядок такий, як і в тому, що навколо нас.   

Олена Гладких 
[img]

[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Хто до басейну? Вже скоро буде можна!
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Мультiмедиа
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн