» » Нове про «Космос»

Нове про «Космос»


Космос… Ні, не той, через який мчить наша галактика. А той, що називається «малосімейкою» (за назвою колишнього популярного ресторану «Космос»), на Грушевського, 12 у Світловодську. Той, що був забутий Богом і людьми…

Але усе це у минулому, бо наразі на нашій вулиці свято. Будинок змінює свій зовнішній вигляд настільки яскраво, що серце радіє. Люди, яким доводиться йти через наш двір, посміхаються, у них на обличчі сяє смайлик «Ух, ти!». 

Спитайте мене, чому так? Із задоволенням відповім! У нашому будинку живе чимало хороших людей, але є одна світла жінка, котра не шкодує часу, щоб ми усі жили і раділи красі і порядку. 

Не так давно наш будинок отримав подарунок – дитячий майданчик з пісочницею і дітвора із захопленням у ній грається. Навколо майданчика – лавочки, що пофарбовані у яскраві кольори. А поза ними – бузок, калина, квіти, які теж буяють різними фарбами.

У нашому дворі посадили й дерева, перед тим спилявши сухостій, а деревину подрібнили і вкрили землю на клумбах – це й естетично, і вологу затримує. Сама клумба обплетена тином і огороджена старими шинами у всі кольори веселки. От усі ці зміни і викликають добрі посмішки перехожих…

Так, хто ж ця світла людина, яка примусила посміхатися нас усіх? Це Надя Примостка – молода, працелюбна, чарівна жінка. Не зважаючи на те, що у Наді двоє діточок і чоловік, які теж потребують постійної уваги, вона знаходить час і сили, щоб створювати красу для нас усіх. Як вона все це встигає, сказати важко. Напевне, вона просто не замислюється над проблемами, а бере і робить. 

Є у Наді й помічники, це наші сусіди: Лариса, Ілля, Людмила і чоловік Наді Сергій. Хтось привіз квіти з власної дачі, хтось води виніс, щоб полити насадження, хтось фарбував лавочки, а дехто допоміг з тином. 

Щиро дякуємо і керуючій компанії «Господарник» та особисто керівнику Тетяні Громовій, вона чимало робить для нас. Лавочки, пісочниця, ліквідація сухостою – це заслуга компанії. А ще купа квітів від неї ж, які вже цвітуть і милують око. 

Думаю, що це ще не всі нововведення у нашому будинку, бо енергії Надії Примостки вистачить, щоб продовжити заряджати нас великим бажанням змінити на краще місця обітовані. Упевнена –  у нашому «Космосі» буде царювати порядок такий, як і в тому, що навколо нас.   

Олена Гладких 
[img]

[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!