» » У кількох світловодських дворах негабаритного сміття вже точно немає

У кількох світловодських дворах негабаритного сміття вже точно немає


А чи буде оце все гілля, старі меблі абощо «брати в оточення» сміттєві контейнери у подальшому  – залежить і від самих мешканців.

На сміттєвому майданчику одного з дворів, що знаходиться у «юрисдикції» керуючої компанії «Борисфен» браві дівчата натхненно вантажили у тракторець, що стояв поряд, різний непотріб, який кілька тижнів валявся неподалік контейнерів, бо у них він за своїми габаритами не влазив. От не вельми совісні громадяни і скупчували його поряд. 

… Так не повинно бути, вирішив Роман Шумейко, призначений нещодавно директором КП «Комбінат комунальних послуг» і запропонував своєму тезці і теж директорові (КК «Борисфен») Романові Ткаченку спільно взятись: Шумейко дає техніку й вивозить, Ткаченко – людей, які вантажать. Останній залюбки пристав на цю пропозицію. 

«Борисфеном» справа не обмежується – директор ККП з такою ж пропозицією звернувся і до інших «фігурантів», відповідальних за комуналку. Заперечень, за його словами, не було…

Але ж, заперечив ваш кореспондент, сьогодні приберуть, а завтра знову нас… насмітять. 

«Це так і буде, якщо мешканці самі не будуть пильнувати за чистою території, яка знаходиться поряд із їхнім житлом. Адже ж ті копійки, що сплатить ККП мешканець за вивезення негабаритного сміття – ніщо у порівнянні з охайністю середовища, у якому знаходиться його житло», - зазначив Шумейко, додавши, що для того, щоб добропорядні громадяни не залишались наодинці із сусідами, що безсовісно засмічують своїм містким мотлохом двори, депутатська комісія з питань ЖКГ запропонувала на розгляд найближчої сесії міськради штатну одиницю – інспектор з благоустрою. 

Тож, якщо сесія погодить таку одиницю, то вже не так то просто буде викидати сміття в обхід сміттєвих контейнерів.
[img]


[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)