» » Газету підтримують успішні, розумні люди з широкою душею!

Газету підтримують успішні, розумні люди з широкою душею!


Ми вже розповідали про 28-й день народження газети «Світловодськ вечірній». На святковий захід, що відбувся 31 травня у сесійній залі адмінбудинку, прийшло чимало наших друзів і прихильників. Дякуємо усім, хто привітав і підтримав редакцію!

Найвагоміший внесок у нашу скарбницю зробив Юрій Скічко, Генеральний директор ТОВ «Гермес-Трейдинг». Щиро дякуємо, Юрію Олексійовичу! Завдяки Вам ми зможемо придбати новий комп’ютер, без якого давно потерпає наш фахівець з інформаційних технологій Ігор Котляров.  

Хочемо висловити нашу вдячність за плідну співпрацю Михайлу Литвиненку – генеральному директору  групи підприємств ТОВ «Дніпроенергобудпром». Ваша підтримка, Михайле Володимировичу, у найскрутніші для редакції часи для нас дуже важлива! 

Про увагу до нашого видання з боку народного депутата України Олеся Довгого зайве й говорити! Ми її відчуваємо завжди і дуже раді співпраці з помічниками нардепа Мариною Саакян та Анною Трубаченко.  

Приємно було бачити на святі, чути теплі слова і добрі побажання від відомих керівників підприємств Світловодщини: Михайла Бур’янського – директора Головного заводу ТДВ «Об’єднання «Дніпроенергобудпром» та Сергія Яременка – директора філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго». Дякуємо, Михайло Миколайовичу, за те, що розповідаєте на сторінках газети про людей праці!  Сподіваємось, що ми ще напишемо про трударів Кременчуцької ГЕС, з Вашою допомогою, Сергію Олександровичу!

У редакції газети склалися добрі ділові стосунки зі Світловодською райдержадміністрацією та районною радою. Щиро вдячні за підтримку Сергію Сергійовичу Твердовському та Роману Васильовичу Домбровському! Писати про проекти, які успішно реалізуються у районі – одне задоволення! 

Наймолодший депутат Світловодської районної ради Андраник Тартикян заявляє про себе зі сторінок «Вечірки», тим самим підтримуючи видання. Впевнена, Андранику Айкарамовичу, що найкращі матеріали про Вашу роботу і депутатську діяльність – попереду! 

Давні приязні стосунки склалися у колективу редакції з Миколою Щекотіхіним (фірма «Зеніт»). Він активний передплатник видання і благодійник. Завдяки Миколі Івановичу, газету щорічно отримує «Добрада»!

Людина, яка читає газету від першого і до останнього рядка – Петро Космач (ТОВ «Всесвіт»). Дякуємо читачу, передплатнику і благодійнику Петру Миколайовичу за підтримку!

Особливі слова подяки хочеться сказати Віталію Коваленку – протоієрею Свято-Покровського кафедрального Собору, доброму другу колективу «Вечірки». Нам приємно Вас бачити завжди!

Усі учасники (вони ж призери) конкурсу, який пройшов у рамках святкувань, «Вечірка» – це не просто газета!» були у захваті від пречудових подарунків від спонсорів заходу! Олесь Неділя отримав сертифікат вартістю 500 грн від стоматологічної клініки «Медгарант». Дякуємо Геннадію і Світлані Мариненкам! Тріо у складі Надії Грижунової, Юлії Мартиненко та Олени Куциби дуже задоволені вже реалізованими сертифікатами на суму 400 грн від ресторану «Камелот». Дякуємо Інні та Олексію Медяникам! Ольга Осиченко отримала сертифікат вартістю 200 грн від кафе «Челентано». Щиро вдячні його власниці Ірині Гайчук! Дінара Дарбішева та Аліна Коваленко із задоволенням відвідали кафе «Тясіцу», отримавши сертифікати вартістю по 100 грн. Наша подяка власниці Олені Васечко!

Решта учасників конкурсу отримали яскраві півтораметрові рушники від Олени і Олександра Дзюників («Мастертекс»). Дякуємо нашим друзям, які, на жаль не користуються нашими послугами, але завжди відгукуються на пропозиції! 

Також висловлюємо подяку Олександру Коханюку та Анатолію Калашнику («Паляниця») за багаторічну підтримку наших святкових заходів. Ваша продукція робить солодшим наше життя!

А за смачні продукти марки «Світ-Сир» щиро дякуємо Олегу Медянику – керівнику підприємства і сподівваємося, що Ви, Олеже Григоровичу, будете регулярно розповідати "Вечірці" про свої успіхи. 

Щиро дякуємо за чудовий подарунок редакції (садову скульптуру) – Олені Ковризі - власниці магазину «Колор»!

Окремі подяки Марині Іщенко. Це той випадок, коли людині нічого від нас не треба, але добрі стосунки склалися давно і тепер вона просто підтримує традицію, започатковану чоловіком, якого, на жаль, вже немає з нами. 

Дякуємо Василю Морозу – директору КДЮСШ за співпрацю і привітання. Василю Івановичу, ви єдиний спортсмен, який наважився привітати «Вечірку»! Ви добре знаєте про що йдеться...

Завершальний захід святкування дня народження «Вечірки» завжди прикрашає Олександр Гусєв (ТОВ «Райдуга»). Він не лише його спонсорує, а ще й піднімає на певну висоту, бо співає бардівські пісні, читає вірші, спілкується з колективом. З нами цікаво, – впевнений Олександр Якович! Тож прислухайтеся до розумної людини  і приєднуйтеся до нашої спільноти наступного разу! 
[img]
[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України
Товариська зустріч з футболу відбулася у День села Андрусівки
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!