» » Дитячий майданчик створили на вулиці Новій у Світловодську

Дитячий майданчик створили на вулиці Новій у Світловодську


Якщо раніше діти бавилися на проїжджій частині вулиці, то тепер батьки створили для них чудове місце відпочинку. Один з організаторів цієї доброї справи Сергій Мізін поділився з нашим виданням подробицями – від ідеї до її реалізації. 

– Раніше у дітей нашого мікрорайону не було відведеного місця для безпечних і веселих прогулянок. Вони бавилися прямо на проїжджій частині вулиці. Проаналізувавши ситуацію, я визначився з місцем для устаткування дитячого майданчика. Неодноразово звертався до міської виконавчої влади, але отримав відмову. Це мене не зупинило. Разом із сусідами ми написали колективного листа, підписали його і направили народному депутату України Олесю Довгому. Результат ми всі можемо бачити сьогодні на вулиці Новій у вигляді сучасного дитячого майданчика. Спасибі йому велике від жителів усього мікрорайону! 

Встановлювали дитячий майданчик гуртом – близько 40 сімей. Активну участь у роботі від прибуття конструкцій майданчика брав Сергій Закревський. Він організував його зберігання, а потім транспортування до місця установки. Доукомплектував дитячий майданчик баскетбольним щитом та кільцем. Усі охочі приєдналися до благоустрою свого району і створення для наших дітей куточка відпочинку. Інформацію розповсюджували через створену нами групу у Вайбері. Допомога була як фінансова, так і фізична. 

На заклик встановлювати майданчик 13 червня відгукнулися і взяли активну участь у роботі, крім мене, Сергій Закревський, Валерій Пиж’янов, Андрій Скляревський, Владислав Мироненко, Петро Шулімов, Олександр Русавський, Олександр Безручко, Роман Савенко. Розпочали роботу о 4-й ранку і до 14:00 її завершили. 

Усі працювали дружно, з вогником, адже розуміли, що трудимося ми на благо наших дітей. Емоції були супер-позитивні! Пізніше ми з сусідами вкопали навколо майданчика автомобільні шини, привезли машину піску і розподілили його по майданчику. Мамочки наших дітей теж брали активну участь у нашій спільній справі: вели бухгалтерію, фарбували шини у яскраві кольори і всіляко підтримували чоловіків. 

Діти із нетерпінням чекали на відкриття майданчика, нарешті це сталося і їхній радості немає меж!
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Хто до басейну? Вже скоро буде можна!
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Мультiмедиа
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн