» » Дитячий майданчик створили на вулиці Новій у Світловодську

Дитячий майданчик створили на вулиці Новій у Світловодську


Якщо раніше діти бавилися на проїжджій частині вулиці, то тепер батьки створили для них чудове місце відпочинку. Один з організаторів цієї доброї справи Сергій Мізін поділився з нашим виданням подробицями – від ідеї до її реалізації. 

– Раніше у дітей нашого мікрорайону не було відведеного місця для безпечних і веселих прогулянок. Вони бавилися прямо на проїжджій частині вулиці. Проаналізувавши ситуацію, я визначився з місцем для устаткування дитячого майданчика. Неодноразово звертався до міської виконавчої влади, але отримав відмову. Це мене не зупинило. Разом із сусідами ми написали колективного листа, підписали його і направили народному депутату України Олесю Довгому. Результат ми всі можемо бачити сьогодні на вулиці Новій у вигляді сучасного дитячого майданчика. Спасибі йому велике від жителів усього мікрорайону! 

Встановлювали дитячий майданчик гуртом – близько 40 сімей. Активну участь у роботі від прибуття конструкцій майданчика брав Сергій Закревський. Він організував його зберігання, а потім транспортування до місця установки. Доукомплектував дитячий майданчик баскетбольним щитом та кільцем. Усі охочі приєдналися до благоустрою свого району і створення для наших дітей куточка відпочинку. Інформацію розповсюджували через створену нами групу у Вайбері. Допомога була як фінансова, так і фізична. 

На заклик встановлювати майданчик 13 червня відгукнулися і взяли активну участь у роботі, крім мене, Сергій Закревський, Валерій Пиж’янов, Андрій Скляревський, Владислав Мироненко, Петро Шулімов, Олександр Русавський, Олександр Безручко, Роман Савенко. Розпочали роботу о 4-й ранку і до 14:00 її завершили. 

Усі працювали дружно, з вогником, адже розуміли, що трудимося ми на благо наших дітей. Емоції були супер-позитивні! Пізніше ми з сусідами вкопали навколо майданчика автомобільні шини, привезли машину піску і розподілили його по майданчику. Мамочки наших дітей теж брали активну участь у нашій спільній справі: вели бухгалтерію, фарбували шини у яскраві кольори і всіляко підтримували чоловіків. 

Діти із нетерпінням чекали на відкриття майданчика, нарешті це сталося і їхній радості немає меж!
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям