» » Шкода, що стільки питної води пропало…

Шкода, що стільки питної води пропало…


Повідомлення Надії Грижунової (Надежда Грижунова) з кількома яскравими фотографіями про море води на вулиці Франка (район заводу «Скло») у Світловодську викликало бурхливе обговорення у фейсбуці. 

«Дякую світловодському водоканалу за безплатні путівки на море для дітей! Чекаємо на ремонтну бригаду … Десята година (з сьомої ранку)!», – напівжартома написала стурбована Надія на власній сторінці у ФБ.

Ми зажадали подробиць і жителька міста, відома широкому загалу, як директорка районного Будинку культури, розповіла нашому виданню таку історію:

"Порив стався у ніч на 24 червня. О 7:30 я викликала аварійну бригаду з водоканалу. Приїхали доволі швидко, на початку девятої, побачили, що потрібен екскаватор і поїхали. А води вилилося стільки, що залило усю вулицю, просто ставки стояли і діти у них бавилися. Ви ж бачите на фото! 

В очікуванні ремонтерів ми провели цілу добу, бо, як сказала мені Людмила Гетманець, директорка водоканалу, одночасно у місті сталося кілька поривів. Коли бригада повернулася знову, відкопала трубу, з
ясувалося, що це наша приватна частина водогону зазнала пошкоджень і наразі ми її ремонтуємо. До працівників, які ліквідовували аварію, ніяких претензій. Працювали добре! Шкода лише, що стільки питної води пропало, хоча відер 100 я вичерпала і полила клумби».
[img]

[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям