» » Хто правий, а хто винуватий – скажуть експерти

Хто правий, а хто винуватий – скажуть експерти


Судячи з доповідної записки начальника відділу внутрішнього аудиту і контролю виконкому міської ради Наталії Тертишнікової, інформація про нарахування та виплату надбавки за виконання роботи особливого характеру начальнику УСЗН Ірині Котенко без рішення органу вищого рівня передана на розгляд правоохоронним органам.

Про що йдеться у документі? Відділом аудиту проведена планова перевірка використання коштів міського бюджету на утримання управління соціального захисту населення (УСЗН) за період 2018 – 2019 роки. Під час перевірки встановлено, що начальнику УСЗН встановлена надбавка за збільшений обсяг робіт та виконання роботи особливого характеру в розмірі 50% посадового окладу наказом по установі від 26 травня 2017 року, який погоджно заступником міського голови з гуманітарних питань Іриною Щербиною.  Рішення органу вищого рівня про встановлення надбавки немає. 

Загалом за період 2018 – 2019 роки виплачено 64,75 тис. грн, у тому числі за 2018 рік – 29,82 тис. грн, 2019 рік – 34,93 тис. грн. 

За рішенням секретаря міської ради Юрія Сапянова документи передані до поліції на правову експертизу. Оскільки такими справами займається нині лише один інститут, черга там велика, то, на думку Наталії Тертишникової, на висновок слід очікувати через рік-два. Але вона упевнена, що прямого порушення закону, як такого, з боку начальника УСЗН не було, адже трактувати недосконалі закони можна по різному. Примусити Ірину Котенко повернути гроші до міського бюджету відділ аудиту права не має, це не його компетенція. Тож залишається чекати на експертний висновок.
 
Але Ірина Котенко чекати не може. Вона хоче зараз, а не через рік-два, пояснити громаді правомірність своїх дій. Надаємо їй таку можливість. 
«СВ» 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)