» » Що допомогло виданню не тільки втриматися на плаву, а й розвиватися?

Що допомогло виданню не тільки втриматися на плаву, а й розвиватися?


У другому півріччі 2020 року «Вечірку» будуть читати більше людей! Тож розмови про те, що друковані видання вже не потрібні людям, не мають нічого спільного з реальністю. 

«Вечірка» формує співтовариство друзів і прихильників видання, – сказала відома психологиня Валентина Варфоломєєва. – Пригадуєте, скільки цікавих інформаційних проектів народжувалося і зникало на наших теренах за часів Незалежності України? Створена на хвилі піднесення національної свідомості і свободи у 1991 році, газета «Світловодськ вечірній» виявилася довгожителем. Що допомогло виданню не тільки втриматися на плаву, а й розвиватися? Довіра. Сучасність. Люди. Перспектива». 

Вдячні нашій постійній читачці за схвальну оцінку!

Ми горді тим, що маємо чимало друзів серед відомих і успішних людей. Щиро дякуємо Михайлу Литвиненку, генеральному директору групи компаній ТОВ «Дніпроенергобудпром» за передплату нашого видання для міської Ради ветеранів (25 примірників) та Спілки учасників АТО (25). 

Безмежно вдячні Юрію Скічку, генеральному директору ТОВ «Гермес Трейдінг» за передплату 30 примірників газети та депутату міської ради Анатолію Шаповалу (10 примірниківдля Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Світловодська.  

Дякуємо усім, хто передплатив газету для свого колективу або для себе особисто. Ми цінуємо наших передплатників, завжди готові прийти на допомогу, написати про важливі події у вашому житті.

Для тих, хто забарився, нагадуємо, що передплата на газету «Світловодськ вечірній» не закінчується ніколи. Вартість одного примірника на місяць – 12 грн (без доставки, отримуєте самостійно в редакції), 20,54 – через «Укрпошту».

Приєднуйтеся до кола наших читачів!

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)