» » Покора хоче отримати моральну компенсацію від Маліцького через суд

Покора хоче отримати моральну компенсацію від Маліцького через суд


Хтозна, можливо поміж підприємцем – позивачем і депутатом міськради – відповідачем і раніше була неприязнь, але 23 червня став вирішальним днем. 

Тоді одним із питань порядку денного 85-й сесії міськради обговорювались кандидатури, запропоновані міськрайсудом до членства у присяжні засідателі. Із 14-ти пропонованих, за яких голосували поіменно, лиш дві кандидатури викликали заперечення у Андрія Маліцького. Один з них – Олександр Покора, якого означений обранець назвав «злочинцем», «рейдером», «посібником» тощо.

І хоча обидва (Покора і отой – другий) врешті набрали необхідну кількість голосів для проходження до присяжного членства, Олександр, відчувши себе покривдженим,

 1 липня звернувся з позовною заявою до Світловодського міськрайонного суду з вимогою захисти свої честь, гідність і ділову репутацію. І якщо Маліцький буде визнаний судом наклепником – вимагає його сплатити відшкодування моральної шкоди у розмірі однієї гривні і вибачитися перед ним зі сторінок «Світловодська вечірнього». Про що позивач й оповістив громадськість з власної сторінки у фейсбуці. 

На що у тому ж фейсбуці було чимало коментарів. І жодного – від самого Маліцького. Що видалося дивним: депутат, завжди дуже активний у інтернет-просторі ледь не з усіх питань життєдіяльності Світловодська, цього разу – ані пари з вуст. Чотири рази ваш кореспондент телефонував йому 4 і 5 липня – довідатись, чим він «критиме» – дуже хотілося почути думку і аргументи відповідача... Та все було марно. Подумалось тоді: якого дідька людину у вихідні турбувати... Але й у понеділок спроба додзвонитися до нього також зазнала фіаско.

Тож, чекаємо, що вирішить суд. 

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська