» » Покора хоче отримати моральну компенсацію від Маліцького через суд

Покора хоче отримати моральну компенсацію від Маліцького через суд


Хтозна, можливо поміж підприємцем – позивачем і депутатом міськради – відповідачем і раніше була неприязнь, але 23 червня став вирішальним днем. 

Тоді одним із питань порядку денного 85-й сесії міськради обговорювались кандидатури, запропоновані міськрайсудом до членства у присяжні засідателі. Із 14-ти пропонованих, за яких голосували поіменно, лиш дві кандидатури викликали заперечення у Андрія Маліцького. Один з них – Олександр Покора, якого означений обранець назвав «злочинцем», «рейдером», «посібником» тощо.

І хоча обидва (Покора і отой – другий) врешті набрали необхідну кількість голосів для проходження до присяжного членства, Олександр, відчувши себе покривдженим,

 1 липня звернувся з позовною заявою до Світловодського міськрайонного суду з вимогою захисти свої честь, гідність і ділову репутацію. І якщо Маліцький буде визнаний судом наклепником – вимагає його сплатити відшкодування моральної шкоди у розмірі однієї гривні і вибачитися перед ним зі сторінок «Світловодська вечірнього». Про що позивач й оповістив громадськість з власної сторінки у фейсбуці. 

На що у тому ж фейсбуці було чимало коментарів. І жодного – від самого Маліцького. Що видалося дивним: депутат, завжди дуже активний у інтернет-просторі ледь не з усіх питань життєдіяльності Світловодська, цього разу – ані пари з вуст. Чотири рази ваш кореспондент телефонував йому 4 і 5 липня – довідатись, чим він «критиме» – дуже хотілося почути думку і аргументи відповідача... Та все було марно. Подумалось тоді: якого дідька людину у вихідні турбувати... Але й у понеділок спроба додзвонитися до нього також зазнала фіаско.

Тож, чекаємо, що вирішить суд. 

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)