» » Виконком не погодив річний план СП ТОВ «Світловодськпобут», проте підтримав водоканал щодо встановлення лічильників води

Виконком не погодив річний план СП ТОВ «Світловодськпобут», проте підтримав водоканал щодо встановлення лічильників води


Дискусійними на засіданні виконкому Світловодської міської ради, що відбулося 15 липня виявилися три питання. З решти, 26-ти – відносно одностайно були ухвалені рішення.

Без особливих заперечень були погоджені питання фінансового, соціального, освітнього та комунального блоків. Аж поки не дійшли до трьох питань по лінії управління економіки. 

Одне з них –  «Про погодження річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, надання послуг із постачання теплової енергії СП ТОВ «Світловодськпобут» на 2020-2021 рік». Щодо цього плану, сказала начальниця управління Марія Дмитренко, теплопостачальники надали свої розрахунки, відштовхуючись від показників своєї роботи у 2017 році, але треба, згідно з Постановою Кабміну, брати за останні 5 років. Тому управління економіки здійснило свої розрахунки, як і наказує Кабмін. 

Відтак, розрахунки з двох джерел, звісно, різняться. І як зазначали присутні, на тлі зменшення споживання блакитного палива і зниження вартості газу, варто вже розглядати питання про зменшення тарифу на опалення. Напевне, ці аргументи, послугували тому, що навіть виконкомівський проєкт рішення не набув чинності, не говорячи вже про світловодськпобутівський... 

Сергій Московський, гендиректор «Світловодськпобут», назвав це повним безглуздям. І висловив готовність свою аргументацію розкласти по поличкам. Тож, ми сподіваємось, що невдовзі ознайомимо наших читачів з позицією підприємства.

Натомість питання «Про встановлення розміру внесків за встановлення вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання та водовідведення для абонентів багатоквартирних будинків ОКВП «Дніпро-Кіровоград» було підтримано. Тобто, такі вузли на кожному будинку, окрім поквартирних лічильників, мають були встановлені не в залежності від побажань самих мешканців – принаймні, так наголошує законодавство, підкреслила присутня на засіданні директорка Світловодського виробничо-комерційного господарства ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Людмила Гетманець. Та це ще не крапка...

Вчора на засіданні депутатської комісії з гуманітарних питань голова громадської організації «ГроЗА» Людмила Павловська, взявши слово, доводила, що дане рішення прийнято у так званому турборежимі, адже сама ж Верховна Рада має намір оголосити дворічний мораторій на встановлення оцих самих вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання та водовідведення. Отже, питання про скасування цього виконкомівського рішення буде винесене на розгляд найближчої сесії міськради. 

А от питання «Про підготовку та проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування № 2а «Вул. Дмитра Яворницького – вул. Чайковського», № 11 «Садове товариство «Аромат» – вул. Чайковського», № 14 «Вул. Озерна – вул. 8 Березня (маг. «Рагу») – вул. Озерна» у м. Світловодську» таки набрало достатньо голосів урядників. Річ у тім, що для конкурсантів виконкомом висуваються відповідні вимоги, зокрема – автобуси, здатні перевозити інвалідів-візочників та обладнані GPS-навігаторами абощо. Це вірогідно для того, щоб у перевізника – ТОВ «Світ-Автолеґіон», який обслуговує ці маршрути і єдиний, хто на них претендує, з’явилися гідні конкуренти. Та щось не видно їх навіть на обрії.
[img]


[/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)