» » Володимир Похілов – т.в.о начальника УЖКГ Світловодська

Володимир Похілов – т.в.о начальника УЖКГ Світловодська


На світловодську «комуналку» обрушилася кадрова пертурбація. Що рухало секретарем міськради у цьому кадровому питанні, ми не особливо у нього допитувалися.

Нагадаємо, одразу по завершенню понеділкової наради 6 липня начальникові УЖКГ Вікторові Самоляку стало зле – забагато він докорів наслухався від секретаря міськради, який в силу різних причини, ще й функції мера виконує, Юрія Сапянова. Та так зле стало, що без шпиталізайції не обійшлося. А вже наступного дня, 7 липня, попри те, що Самоляк встиг покласти виконання своїх обов’язків (поки сам на лікарняному) на свою заступницю Наталію Філософову, Сапянов своїм розпорядженням призначає на це виконання Юрія Роздобу, який ось-ось як обійняв позаду головного інженера КП «Комбінат комунальних послуг». 

А вже від 29 липня все той же Юрій Сапянов своїм новим розпорядженням призначив на тимчасове виконання посади начальника УЖКГ нині тимчасово непрацюючого, а ще чотири місяці тому – заступника голови Світловодської РДА, Володимира Похілова.

… Що рухало секретарем міськради в цьому кадровому питанні, ми не особливо у нього допитувалися. Але він переконаний, що новопризначений «обличчям у багнюку не вдарить» і гідно буде виконувати обов’язки начальника, допоки Самоляк не одужає. А як одужає, Сапянов хоче запропонувати йому (Самоляку) посаду керуючого справами міськвиконкому. Точніше він уже запропонував і мав намір винести це питання на 87-му сесію міськради. А вона, як відомо, обірвалася 21 липня – кворуму не стало на її середини, а наступного для не продовжила свою роботу – кворум не набрався. 

Юрій же Роздоба, скоріш за все, повернеться до ККП – на свою попередню посаду, підсумував Юрій Сапянов. 

Сам же Похілов, коментуючи нашому виданню своє призначення, повідомив, що готовий прислужитися своїм досвідом і знаннями рідному місту. Особливо - напередодні осінньо-зимового періоду, коли він та його родина, як й інші споживачі централізованого опалення, вдосталь натерпівся через його відсутність ледь не до середини зими.

А що він робитиме, коли Самоляк одужає і депутати не проголосують за його призначення, запропоноване Сапяновим, або він сам не захоче ставати керуючим справами?

«Ну тоді знову стану безробітним», – відповів Володимир Похілов.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)