» » Володимир Похілов – т.в.о начальника УЖКГ Світловодська

Володимир Похілов – т.в.о начальника УЖКГ Світловодська


На світловодську «комуналку» обрушилася кадрова пертурбація. Що рухало секретарем міськради у цьому кадровому питанні, ми не особливо у нього допитувалися.

Нагадаємо, одразу по завершенню понеділкової наради 6 липня начальникові УЖКГ Вікторові Самоляку стало зле – забагато він докорів наслухався від секретаря міськради, який в силу різних причини, ще й функції мера виконує, Юрія Сапянова. Та так зле стало, що без шпиталізайції не обійшлося. А вже наступного дня, 7 липня, попри те, що Самоляк встиг покласти виконання своїх обов’язків (поки сам на лікарняному) на свою заступницю Наталію Філософову, Сапянов своїм розпорядженням призначає на це виконання Юрія Роздобу, який ось-ось як обійняв позаду головного інженера КП «Комбінат комунальних послуг». 

А вже від 29 липня все той же Юрій Сапянов своїм новим розпорядженням призначив на тимчасове виконання посади начальника УЖКГ нині тимчасово непрацюючого, а ще чотири місяці тому – заступника голови Світловодської РДА, Володимира Похілова.

… Що рухало секретарем міськради в цьому кадровому питанні, ми не особливо у нього допитувалися. Але він переконаний, що новопризначений «обличчям у багнюку не вдарить» і гідно буде виконувати обов’язки начальника, допоки Самоляк не одужає. А як одужає, Сапянов хоче запропонувати йому (Самоляку) посаду керуючого справами міськвиконкому. Точніше він уже запропонував і мав намір винести це питання на 87-му сесію міськради. А вона, як відомо, обірвалася 21 липня – кворуму не стало на її середини, а наступного для не продовжила свою роботу – кворум не набрався. 

Юрій же Роздоба, скоріш за все, повернеться до ККП – на свою попередню посаду, підсумував Юрій Сапянов. 

Сам же Похілов, коментуючи нашому виданню своє призначення, повідомив, що готовий прислужитися своїм досвідом і знаннями рідному місту. Особливо - напередодні осінньо-зимового періоду, коли він та його родина, як й інші споживачі централізованого опалення, вдосталь натерпівся через його відсутність ледь не до середини зими.

А що він робитиме, коли Самоляк одужає і депутати не проголосують за його призначення, запропоноване Сапяновим, або він сам не захоче ставати керуючим справами?

«Ну тоді знову стану безробітним», – відповів Володимир Похілов.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська