» » У День знань школи Світловодська відкрили усі свої двері

У День знань школи Світловодська відкрили усі свої двері


Так, карантинні вимоги такі, що треба мати кілька входів-виходів у школи, щоб не створювати заторів на початку і в кінці занять.

Скільки ж школярів нині навчаються у школах міста, чи багато у новому навчальному році першокласників? Як позначився карантин на організації навчального процесу? На ці запитання ми попросили відповісти Сергія Добролевського, головного спеціаліста управління освіти виконкому міськради. 

«До дев’яти загальноосвітніх шкіл та однієї вечірньої, що базується у ЗОШ №10, прийшли на навчання 4430 учнів, у томі числі – 468 першокласників. Для них створено 18 класів: у школах №1 та №9 – по одному, у школах №8 та №7 – по три, решта  має по два перших класи. У вечірній школі, що базується  у ЗОШ №10, близько 70 учнів. У ці дні у нас проводиться тарифікація, за підсумками якої ми будемо володіти точною статистикою», - розповів Сергій Добролевський.   

В організації навчального процесу управління керується Постановою №50 від 22 серпня 2020 року «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID 19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2». 

Кожен навчальний заклад розробляє маршрути пересування дітей і вчителів, тому й відкриває усі вхідні двері, щоб не створювати заторів на початку і в кінці занять. Кожен працівник проходить скринінг щоранку, допускається до роботи, якщо температура тіла нормальна, носить маску впродовж усього дня. Школярі теж допускаються до занять лише у масках, але ця вимога не стосується учнів 1-4 класів. Щодня вчителі проводять опитування дітей на предмет стану здоров’я. При наявності ознак хвороби, дитина направляється до ізолятора, про це повідомляють батькам. Мінімізовано кабінетну систему. При можливості діти не ходять з класу в клас на уроки з різних предметів, а навчаються у своєму класі. 

Під час перерв, перебуваючи у коридорах школи, діти зобов’язані носити маски. Для кожного класу визначені зони відпочинку.  

За столами у їдальні не повинно бути більше чотирьох школярів, а відстань між столами – півтора метри. 

На моє запитання, чи проводилися у школах урочистості з приводу Дня знань, Сергій Добролевський відповів дипломатично:

 «Ми рекомендували керівникам закладів не запрошувати до школи батьків, бабусь і дідусів, а урочистості, якщо і проводити, то лише за участю двох класів. Що ж і де було насправді, з’ясовуємо».

Наш фотокореспондент Ігор Котляров 1 вересня зранку відвідав школу №10, коли діти вже сіли за парти. Його й на поріг не пустили, бо ж карантин! Далі була школа №4. Котлярову поталанило – перший клас вийшов на перерву і залюбки сфотографувався. 
[img]


[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську