» » Жертва ДТП зі Світловодська лікується у кременчуцькій нейрохірургії

Жертва ДТП зі Світловодська лікується у кременчуцькій нейрохірургії


Широкого розголосу у соціальних мережах набула ця трагічна пригода. Ширилась навіть інформація, що постраждала не вижила. Це – неправда!

ДТП сталося у п’ятницю, 4 вересня, близько 13-ї години. Молода людина, переходячи проїжджу частину у спеціально відведеному для пішоходів місці, була збита позашляховиком КІА... Поліцейські, які оперативно прибули на місце, не стали чекати на приїзд „Екстреної медичної допомоги” – самі на ношах віднесли постраждалу до лікарні. 

... Ось що згодом – у неділю, 6 вересня повідомив нашому виданню завідуючий травматологічним відділенням Світловодської ЦРЛ Руслан Кулик, який надав постраждалій жінці, 29-ти років, першу медичну допомогу. 

Її стан був вкрай важкий – черепно-мозкова травма з переломом склепіння черепа. Більш чітку картину можна було визначити з допомогою комп’ютерного томографу. Документів у постраждалої не було. Але її мобільний телефон містив номер телефону її матері, з якою негайно зв’язалися медики. Вона й організувала транспорт, яким того ж дня жінку було доправлено до відділення нейрохірургії Кременчуцької лікарні. До слова, такого відділення, як і комп’ютерного томографу, у Світловодську немає. Травми дуже серйозні, підсумував Кулик, лікування очікується тривале. Не менш тривалим буде і реабілітаційний період. 

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Iskander
    А чому ви номер замальовуєте, а раптом хтось захоче поспілкуватися з водієм? Я б машині його тюнінг провів - перефарбував у вогняно-червоний колір.
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську