» » Як просувається розслідування нещасного випадку на ФГ «ВКіК»?

Як просувається розслідування нещасного випадку на ФГ «ВКіК»?


Нагадаємо, що відкриту черепно-мозкову травму, перелам склепіння черепа отримав 53-річний житель Подорожнього Світловодського району під час роботи!  

Обставини і причини нещасного випадку, що стався 2 квітня у фермерському господарстві «ВКіК» Валентина Козярчука молодшого, депутата Світловодської районної ради, з 4 квітня. досліджують світловодський міський відділ поліції та спеціальна комісія Управління Держпраці у Кіровоградській області.  

Андрій Гулий, начальник відділу поліції повідомив нашому виданню про те, що по даному факту порушено кримінальне провадження за статтею 128 Кримінального кодексу України «Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження. Карається громадськими роботами від 150 до 240 годин або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років. Проведені слідчі дії.   Призначено судово-медичну експертизу, але, щоб її провести, треба, щоб потерпілий одужав, - стверджує поліцейський. 

Страховий експерт з охорони праці Світловодського відділення   управління виконавчої дирекції Фонду Соціального страхування України у Кіровоградській області Сергій Якименко повідомив таке: 

«Наказом начальника Управління Держпраці у Кіровоградській області створена комісія зі спеціального розслідування нещасного випадку. Головою комісії призначено завідувача сектором розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Олександра Чернявського. Комісія обстежила місце, де було виявлено потерпілого, опитала осіб, які знаходилися на території підприємства під час настання нещасного випадку, підготувала і направила відповідні запити до закладів охорони здоров’я, де лікувався і лікується потерпілий. Члени комісії зустрілися з родичами потерпілого з метою роз’яснення їм прав у зв’язку з настанням нещасного випадку». 
 
З власних джерел редакції стало відомо, що робітник, який разом з потерпілим ремонтував автомобільний причеп, та двоє робітників, які підійшли до місця нещасного випадку і вже утрьох знайшли потерпілого у калюжі крові, і гадки не мають як це сталося. Нічого не чули, нічого не бачили. З потерпілим у лікарні комісія не зустрічалася, адже він перебував у тяжкому стані. Зі слів доньки відомо, що він прийшов до тями, але про момент нещастя нічого не пам’ятає. Начальник гаража Володимир Семенов їздив до обласного управління Держпраці, пояснював ситуацію, але на причину трагедії світла також не пролив. Зрозуміло, що і керівник підприємства Валентин Козярчук (молодший) також нічого суттєвого не скаже про причини трагедії. 

Єдине, у чому можна не сумніватися, нещасний випадок на виробництві вже зареєстровано, але у роботодавця ще є шанси зробити винним самого потерпілого…  

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі
Галявинка біля Великого озера у Світловодську нині виглядає ось так…
Про що розповіла Любомира Мандзій?