» » У ВП "Кременчуцький судноплавний шлюз" ДП "Укрводшлях" проведено спільну нараду з попередження травматизму

У ВП "Кременчуцький судноплавний шлюз" ДП "Укрводшлях" проведено спільну нараду з попередження травматизму


8 вересня 2020 року у місті  Світловодську за ініціативою Управління Держпраці у Кіровоградській області відбулася нарада з посадовими особами Відокремленого підрозділу "Кременчуцький судноплавний шлюз" Державного  підприємства водних шляхів "Укрводшлях" з питань охорони праці та додержання законодавства про працю. У заході взяли участь головний державний інспектор Управління  Держпраці Анатолій Шумейко, страховий експерт з охорони праці Світловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у в області Сергій Якименко, начальник відокремленого підрозділу Володимир Радул інші посадові особи. 

Фахівці  Держпраці та Фонду надали присутнім інформацію про основні вимоги Правил безпеки праці під час експлуатації судноплавних гідротехнічних споруд НПАОП 0.00-1.03-06, Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті НПАОП 0.00-1.15-07, Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями НПАОП 0.00-1.71-13, Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання НПАОП 0.00-1.80-18. 

Учасники заходу зупинились на своєчасному та якісному проходженні посадовими особами і працівниками навчань з питань охорони праці та їх забезпечення засобами індивідуального та колективного захисту. 

Проаналізовано причини нещасних випадків  під час виконання трудових обов’язків, що траплялись у 2018-2020 роках на відокремленому підрозділі та інших підприємствах міста. Зокрема, внаслідок утоплення.

Окремо йшлося про недопущення використання незадекларованої праці та основні шляхи зараження і профілактики COVID-19.
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську