» » «Серця назустріч» відкривають десятий сезон

«Серця назустріч» відкривають десятий сезон


Так, клубу, створеному Костянтином Каспровим для людей поважного віку, виповнилося дев’ять років. Початок десятого – відзначили святковим концертом і теплим спілкуванням. 

Трішки історії... 16 років тому, за ініціативи Костянтина Каспрова (на той час депутата міської ради), задля згуртування людей, яким не байдужа доля Світловодська була покликана до життя громадська організація «Наше місто». Згодом, кілька років потому, а саме – 2011-го, «Наше місто» заснувало клуб «Серця назустріч», що об’єднав людей поважного віку, які створили наше місто і внесли неоціненний внесок у його розбудову. Організатори вирішили: якщо держава і міська влада не приділяють належної уваги цій верстві населення, то треба дати можливість людям хоча б збиратися гуртом, спілкуватися між собою, слухати фахівців медичної, соціальної, правничої галузей і таке інше. Тобто, завжди перебували у тонусі і відчували свою потрібність для інших. Так промайнуло дев’ять років. Клуб жив і набував як чисельності, так і екстериторіальності значимості – його філія відкрилася у селищі Власівка. 

... У міському Палаці культури відкриття десятого сезону «Сердець назустріч» у п’ятницю, 18 вересня, ознаменувалося не звичними чаюваннями з солодощами (карантин!), але видовищним концертом творчих колективів головного осередку культури міста.

Відкриваючи клубне засідання, на сцену вийшов депутат обласної ради, незмінний голова «Нашого міста» Костянтин Каспров. Звісно, сказав він, карантин вніс свої корективи, але «Серця назустріч», тим не менш, розпочали свій новий сезон.

«І я радію з того, що ми сьогодні тут зібралися! І вірю, що так триватиме й надалі», – наголосив промовець. 

Далі він запросив на сцену мовити вітальні слова своїх друзів-однодумців, які сприяли проведенню врочистого концерту – батька та сина Анатолія та Марка Сіромах, Олену Требунських, Віктора Ганіна, Наталію Сухаренко, Юрія Богдана і Сергія Миська.


Після коротких привітань розпочався концерт. Юлія Мартиненко, Олена Куциба, Микола Чучуменко, ансамблі „Голубка”, „Сударушка”, „Кришталеві роси”... До слова, у вокалістки останнього, яка ще й керує „Серцями назустріч”, Лариси Яцик на цей самий день випав день народження. Її вітали і зі сцени, і у залі...


«Такого дня народження у мене ще не було. Дякую!», – мовила розчулена до сліз пані Лариса, отримавши, до того ж, подарунок від Каспрова. 

А талановита співачка Наталія Сандрак, окрім виконаних нею пісень, за участі двох чарівник асистенток, провела своєрідний майстер-клас з перетворення звичайних на вигляд шаликів і хусток на аксесуари модернового жіночого одягу та потішила публіку, перевтілившись у ясновидицю. Розвеселила зібрання і школярка Анастасія Кирєєва, продекламувавши гумореску Павла Глазового про хитрого і хтивого солдата.

А ось що на завершення концерту сказала власівчанка Марина Ященко, яка засідає у „Серцях назустріч” з першого року існування клубу і яку, за її словами, Костянтин Каспров поважно величає „старійшиною Власівки”:

«Звісно, карантин не дозволив нам поспілкуватися так, як ми звикли. Але організований для нас концерт сповна замінив традиційне чаювання. Дуже зворушило усіх присутніх привітання з днем народження воістину берегині нашого клубу Ларисочки Яцик. Саме завдяки її організаторським здібностям і підтримці Костянтина Каспрова,  „Серця назустріч” не лише зросли за ці роки чисельно і відкрили своє представництво на Власівці, а членство у клубі вже давно вважається у нашому пенсіонерському середовищі престижним і є показником гарного тону».
[img][/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Хто до басейну? Вже скоро буде можна!
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Мультiмедиа
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн