» » Яка позиція щодо місцевих виборів 2020 у народного депутата України Олеся Довгого

Яка позиція щодо місцевих виборів 2020 у народного депутата України Олеся Довгого


Цього жовтня ми обиратимемо нових місцевих очільників. За результатами виборів оновиться й склад депутатського корпусу. Хто наприкінці займе переможні позиції й  вестиме свою громаду наступні 5 років залежить від нашого з вами вибору. 

Народний депутат України, представник у Верховній Раді від Кіровоградщини, Олесь Довгий у цих перегонах не агітуватиме за жодну політичну силу та кандидата. Про це він написав на своїй офіційній сторінці у мережі «Фейсбук»:

 «Я НЕ АГІТУЮ за жодного кандидата або політичну силу на майбутніх місцевих виборах. Мій пріоритет - підтримати не одну людину чи партію, а всю громаду і її вибір», -  заначив нардеп. 

У коментарі нашому виданню Олесь Станіславович пояснив: 

«Моя позиція зумовлена тим, що за роки нашої роботи на Кіровоградщині ми мали можливість співпрацювати із багатьма сильними місцевими очільниками, лідерами думок і професіоналами місцевого самоуправління, що давало реальні результати. Нове законодавство змушує їх висуватись від різних політичних сил. Мій пріоритет – це інтереси громад усіх територій, а не окрема людина чи партія. Тому  із командою ми вирішили, що маємо лишатись над процесом і потім конструктивно працювати із тими, кого оберуть громади».

Олесь Станіславович також закликає виборців бути уважним при виборі, вдивлятись у кожного кандидата, а учасників виборчих перегонів – першочергово демонструвати порядність. Далі – повний текст публікації зі сторінки Олеся Довгого: 

«Моя позиція щодо місцевих виборів 2020:

Я НЕ АГІТУЮ за жодного кандидата або політичну силу на майбутніх місцевих виборах.

Мій пріоритет - підтримати не одну людину чи партію, а всю громаду і її вибір.

Я глибоко переконаний, що громадам на місцях видніше хто буде працювати для розвитку громади, має чітку програму дій, необхідний досвід та освіту, а хто буде займатись популізмом та марнослів‘ям.

Єдине, що я прошу всіх своїх виборців - усвідомлюйте, що від вашого вибору на своїй дільниці залежатиме як саме буде розвиватися ваше селище чи місто, які напрямки розвитку стануть пріоритетними та чи буде у вас і домівках та школах, де вчаться ваші діти вчасно подане тепло.

Тому робіть свій вибір уважно, вдивляйтеся в кожного кандидата та пам’ятайте, що ваш голос має значення.

Зі свого боку, закликаю всіх кандидатів до порядності, а правоохоронні органи - до контролю за чесністю виборчого процесу, недопущення будь-яких порушень виборчого законодавства, зокрема підкупу чи фальсифікацій підрахунків».
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську