» » Подолати безлад і хаос у міській владі – моє завдання

Подолати безлад і хаос у міській владі – моє завдання


Мене звати Олександр Іванович Кондратенко. Значну частину життя я прожив у місті Світловодську, знаю усі його проблеми, бачу шляхи їх вирішення, тож цього року вирішив балотуватися у депутати Світловодської  міської ради. 

Я хочу стати депутатом, тому що прагну подолати безлад і хаос, які наразі панують у міській раді і заважають розвивати наш Світловодськ. Тільки через діалог та співпрацю ми зможемо приймати рішення для розвитку громади та її території. 

Пріоритетними питаннями для мене є:

ДОСТУПНА ТА ЯКІСНА ОСВІТА 

Місцева влада може покращити стан освітніх закладів через фінансування витрат на ремонти, оновлення навчально-методичної бази, доплати вчителям.

ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ

Шлях до кращої медицини також лежить через підтримку лікарень із місцевого бюджету. Гроші потрібно виділяти на конкретні програми та цілі, а їх використання відслідковувати за допомогою інструментів публічного контролю. 

ОНОВЛЕННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ 

Необхідно розробити та затвердити план реконструкції та оновлення інфраструктури тепло- та водозабезпечення, переглянути та покращити послуги громадського транспорту, приділяти більше уваги ремонту та будівництву доріг, контролюючи витрати публічних коштів. 

БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ 

Розвиток зелених зон, скверів, парків та інших місць відпочинку має стати важливою складовою роботи місцевої влади. Також необхідно вирішити питання експлуатації міського сміттєзвалища.

ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ НЕ ГАСЛА, А СИСТЕМНА ПРАЦЯ!

Я зацікавлений у встановленні порядку, справедливості в інтересах громади. За фахом я юрист, двічі обирався депутатом Світловодської районної ради, тому маю досвід роботи в органах місцевого самоврядування. 

Діюча Світловодська міська влада вже показала свою нездатність працювати на громаду, тому потрібно змінити її вже зараз через місцеві вибори. Наша команда, на чолі з Романом Домбровським, готова взяти на себе відповідальність, об’єднавши інтереси жителів громади, професійно будувати достойне майбутнє Світловодщини.
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська