» » На Світловодщині – 21 випадок захворювання на COVID-19

На Світловодщині – 21 випадок захворювання на COVID-19


Епідеміологічна ситуація з захворюваності на коронавірус в Україні продовжує ускладнюватися. Станом на ранок 6 жовтня 2020 року зафіксовано 4348 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Усього ж з початку карантину у країні зафіксовано більше 230 тисяч захворівших, для 4520 людей захворювання завершилось летально, по Кіровоградській області - більше тисячі ста захворівших, з них 55 мешканців регіону померли.

Ускладнюється епідситуація і по місту. Так, станом на ранок 6 жовтня 2020 року у нас зафіксовано 21 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, 2 людини померло. При цьому 19 випадків зафіксовано протягом вересня.

Той факт, що наш регіон ще залишається у «зеленій» зоні, не дає нам приводу забувати про карантинні обмеження. Так, вимоги перебувати в громадських будинках та спорудах, громадському транспорті у вдягнутих засобах індивідуального захисту залишаються актуальними. Як й усі інші протиепідемічні заходи (миття рук, соціальна дистанція). 

Також обов’язковими для виконання залишаються вимоги до перевезення пасажирів громадським транспортом (використання засобів індивідуального захисту як водіями, так і пасажирами, перевезення в межах сидячих місць, дезобробка  транпорту). 

У закладах торгівлі та громадського харчування обслуговування відвідувачів повинно здійснюватися із застосуванням медичних масок та одноразових рукавичок. Повинно бути організоване місце для обробки рук зі спиртовмісним антисептиком. Також повинна проводитися дезобробка приміщень та контактних поверхонь. 

Тож знову звертаємося до громадян та суб’єктів господарювання: дотримуйтеся протиепідемічних вимог, дбайте про своє здоров’я та здоров’я оточуючих!

Тетяна Кривошея,
 начальник Світловодського міського управління
Головного управління Держпродспоживслужби 
в Кіровоградській області
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська