» » На Світловодщині – 21 випадок захворювання на COVID-19

На Світловодщині – 21 випадок захворювання на COVID-19


Епідеміологічна ситуація з захворюваності на коронавірус в Україні продовжує ускладнюватися. Станом на ранок 6 жовтня 2020 року зафіксовано 4348 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Усього ж з початку карантину у країні зафіксовано більше 230 тисяч захворівших, для 4520 людей захворювання завершилось летально, по Кіровоградській області - більше тисячі ста захворівших, з них 55 мешканців регіону померли.

Ускладнюється епідситуація і по місту. Так, станом на ранок 6 жовтня 2020 року у нас зафіксовано 21 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, 2 людини померло. При цьому 19 випадків зафіксовано протягом вересня.

Той факт, що наш регіон ще залишається у «зеленій» зоні, не дає нам приводу забувати про карантинні обмеження. Так, вимоги перебувати в громадських будинках та спорудах, громадському транспорті у вдягнутих засобах індивідуального захисту залишаються актуальними. Як й усі інші протиепідемічні заходи (миття рук, соціальна дистанція). 

Також обов’язковими для виконання залишаються вимоги до перевезення пасажирів громадським транспортом (використання засобів індивідуального захисту як водіями, так і пасажирами, перевезення в межах сидячих місць, дезобробка  транпорту). 

У закладах торгівлі та громадського харчування обслуговування відвідувачів повинно здійснюватися із застосуванням медичних масок та одноразових рукавичок. Повинно бути організоване місце для обробки рук зі спиртовмісним антисептиком. Також повинна проводитися дезобробка приміщень та контактних поверхонь. 

Тож знову звертаємося до громадян та суб’єктів господарювання: дотримуйтеся протиепідемічних вимог, дбайте про своє здоров’я та здоров’я оточуючих!

Тетяна Кривошея,
 начальник Світловодського міського управління
Головного управління Держпродспоживслужби 
в Кіровоградській області
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!