» » «Звітую перед виборцями!» – депутат райради Олег Медяник

«Звітую перед виборцями!» – депутат райради Олег Медяник


Діяльність Світловодської районної ради у 2015–2020 роках, депутатом якої я був обраний, – це був період цікавої та насиченої роботи разом з дієвим активом Світловодщини на користь спільного майбутнього.

Основними пріоритетами моєї депутатської діяльності було відстоювання законних прав громадян та вирішення соціально важливих питань, пов’язаних з життям регіону, постійний зв'язок із виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями, районною та сільськими радами.  

У період депутатської каденції я постійно брав участь у засіданнях ради та роботі профільних депутатських комісій, на яких розглядалися важливі питання щодо економічного і соціального розвитку Світловодського району. Прямий зв'язок з жителями забезпечувався через діяльність громадської приймальні, особистий прийом та роботу «гарячої лінії». Громадська приймальня працювала за адресою: село Подорожнє, вул. Яблунева, буд. 2/1, майже цілодобово працювала «гаряча лінія» за номером: 098-742-74-90.

За 5 років до громадської приймальні надійшли сотні звернень та пропозицій, без вирішення не залишено жодне – понад 2500 телефонних та 240 письмових звернень було оброблено мною та моїми помічниками, за результатами підготовлено та скеровано у відповідні інстанції понад 20 депутатських запитів. За звітний період також проводилися виїзні  прийоми громадян у приміщеннях Озерської та Великоскельовської сільських рад, бо саме за цими громадами я був закріплений як депутат. Основною тематикою звернень були питання ремонту та утримання доріг, екології, працевлаштування та матеріальної допомоги, медицини, розміру пенсій, земельні питання, надання юридичних консультацій.  

Моя депутатська діяльність широко висвітлювалася у регіональних засобах масової інформації, кожні пів року у соціальних мережах та систематичних звітах.

 Широке коло невирішених проблем жителів Світловодського району спонукало мене до постійної активності з підтримки ключових галузей життєдіяльності громади. 

В освіті: підтримано заходи проєкту сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»; надано матеріальну допомогу для проведення ремонту НВК в селі Подорожнє; вжито комплексні заходи з покращення доступу до інтернету НВК в селі Подорожнє та до Будинку культури в селі Велика Скельова; придбано спортивний інвентар для Озерського НВК; придбано меблі для оновленого читального залу Павлівського НВО; надавалася допомога у придбанні розвиваючих роздаткових матеріалів для учнів молодшої ланки шкіл району, кожне звернення керівників дитячих садочків, не залишилося без уваги; постійно надавалася допомога у придбанні подарунків до новорічних свят на території Подорожненської та Озерської сільських рад; організація літнього відпочинку та оздоровлення дітей також поза увагою не залишалася; постійно відстоював питання щодо раціонального використання енергоресурсів та запровадження енергозберігаючих технологій в освітніх закладах, придбано для Озерського НВК енергозберігаючі лампи, світильники з датчиками руху; приймав участь у розробці та затвердженні районної  цільової програми національно-патріотичного виховання молоді на 2019-2021 роки.

У газузях культури, молоді і спорту: допомога в організації та проведенні обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл джура»; підтримка участі творчих делегацій Світловодського району у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва "Калиновий спів"; генеральне спонсорство змагань «Богатирські Ігри», організованих спортивним  клубом «ЛЕГІОН»; матеріальна допомога  делегації спортсменів Світловодського району для участі в чемпіонаті Європи з хортингу; системна підтримка ініціатив яхт-клубу «Кристал» у проведенні Всеукраїнських змагань з вітрильного спорту; спонсорська допомога у розвитку в місті пауерліфтінгу; постійне сприяння розвитку боксу: поїздки на збори боксерів Світловодської ДЮСШ,  проведення першості  Кіровоградської  області з боксу, організації та проведення всеукраїнських змагань з боксу; генеральний спонсор та меценат   проведення міськрайонного конкурсу краси «Міс Світловодщини» 2016-2017-2018 років.

У галузі медицини: підтримано питання щодо проведення ремонтних робіт у закладах охорони здоров’я та оснащення їх необхідним обладнанням; придбано телемедичне обладнання для закладів охорони здоров'я Світловодського району; надана допомога у придбанні службового автотранспорту для медичних працівників комунальних закладів охорони здоров'я, що працюють у Світловодському районі; надавалася матеріальна допомога відділенню швидкої медичної допомоги у придбанні багатофункціональних пристроїв, зокрема придбано кварц та нібулайзер для Подорожненської амбулаторії, кварц для Озерського НВК; передано матеріальну допомогу благодійному фонду «ДІЄМО РАЗОМ» для здійснення допомоги медичним закладам та працівникам медичної сфери для протидії пандемії коронавірусу Covid – 19.

У сфері земельних питань: підтримано  звернення   до  Президента  України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України щодо продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення до 2025 року, відповідно до пункту 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; відстоював інтереси селян-пайовиків щодо конкурентної оплати орендарями фермерами за користування землями сільськогосподарського призначення; розгляд земельних питань  під час виїзних  прийомів громадян у селі Озерах.

У галузі туризму та рекреації: підтримав проведення науково-пошукової експедиції з дослідження єврейського та польського цвинтарів села Нагірного, інших об`єктів культурно-історичної  спадщини Подніпров’я; брав активну участь у реалізації проєктів: «Зелені садиби Світловодщини», «Етнографічний фестиваль «Крилів – відродження легенди»; туристично-презентаційний фестиваль «Світловодщина». Підтримував презентації туристичного потенціалу Світловодщини на регіональних та міжнародних тематичних заходах, зокрема у місті Варна, Болгарія. 

У соціальній сфері: чимало зроблено роботи з благоустрою території громад. Зокрема, безкоштовно, проводилася розчистка доріг у часи сильних снігопадів від села Подорожнє до сіл Нагірного та Криничного, а також вулиць та доріг сіл Нагірного, Криничного та вулиці  Яблуневої, що у селі Подорожньому.  

Допомога АТО/ООС: разом зі своїми помічниками переймався питанням щодо надання гуманітарної допомоги бійцям АТО, надавалась матеріальна допомога   волонтерській ГО «ІВОЛГА» (голова – Дарія Ільїна), у подальшому все доправляли на передову нашим захисникам. Крім того, було надано допомогу (продукцію) заступнику Світловодського міського голови Ірині Щербині для передачі нашим землякам – військовослужбовцям на передову. Продукцію ТМ «Світ сир» також надано Сергію Зінченку для передачі нашим землякам,  воїнам АТО.

На жаль, не все залежить від депутата районної ради. Одне коло питань вдається вирішувати відразу, інші потребують вивчення і залучення до їх виконання інших посадових осіб. Разом з тим у міру своїх можливостей допомагав людям з інвалідністю та малозабезпеченим категоріям населення. Піклувався про людей похилого віку. Шкода, та певна категорія керівників, більша її частина, забуває, що і вони будуть у цьому віці. Інколи у нерівному протистоянні доводиться відстоювати інтереси цієї категорії людей – приміщення для організації, побут, матеріальне забезпечення, матеріальна допомога, гідне ставлення до них та інше. Скорочення робочих місць впливає на відрахування до пенсійного фонду, а відповідно – на недостатній розмір пенсій пенсіонерам і тій категорії людей, які її потребують. Постійно спілкувався з працівниками соціальної служби, часто нами проводилися спільні заходи. 

Важливими завжди залишалися питання щодо закриття стихійних сміттєзвалищ та вжиття заходів стосовно керівників підприємств та організацій, діяльність яких пов’язана з викидами забруднюючих речовин у навколишнє середовище.

Разом з колегами-депутатами зверталися з відкритим листом до Президента України щодо негараздів, які мають місце у дорожньому фонді Світловодського  району. Наполягали на необхідності вирішення питань виділення коштів на обстеження зруйнованих доріг та пошук шляхів фінансування їхнього капітального ремонту. 

Приділялася увага допомозі жителям Світловодського району стосовно питань здачі молока. Адже галузь молочного тваринництва, що розвивається серед населення, є і буде необхідною не лише у нашому районі, але й в Україні загалом.

Вважаю, що правильно оцінювати мою роботу як депутата Світловодської районної ради мають виборці. Я відкритий до діалогу і готовий допомагати всім, хто цього потребує, бо головна моя мета, - змінити майбутнє наших громадян на краще, аби воно було заможним і стабільним.

Я впевнений, що і надалі буду працювати, в межах своїх депутатських повноважень, над вирішенням проблем громад Світловодського району в цілому і кожного виборця окремо. Завжди виступав і виступаю за справедливість, прийняття виважених рішень на користь громади, за принциповість та відкритість у депутатській роботі.

Олег Медяник, 
депутат Світловодської районної ради сьомого скликання
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська